Technopat Sosyal Kasım 2023 Güncellemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birçok kişi tarafından sorulan soruyu açıklayayım. Hesabınızı kapatma talebi gönderdiğinizde bir hafta içerisinde hesabınız anonimleştirilip kapatılıyor. Bu işlem nasıl yapılır?

• Profil resminiz ve kapağınız kaldırılır.
  • Üye numaranız kullanıcı adı yapılır.
  • Doğum tarihiniz, imzanız, varsa belirttiğiniz sistem özellikleriniz kaldırılır.
  • Profil sayfanızı üyeler, ziyaretçiler göremez. İnceleyemezler.

Hocam tekrar hesaba erişebiliyor muyuz?

Birçok kişi tarafından sorulan soruyu açıklayayım. Hesabınızı kapatma talebi gönderdiğinizde bir hafta içerisinde hesabınız anonimleştirilip kapatılıyor. Bu işlem nasıl yapılır?

• Doğum tarihiniz, imzanız, varsa belirttiğiniz sistem özellikleriniz kaldırılır.

Konulardaki ismimiz gidiyor değil mi?

Bu şekilde.

Ben de senin nedenine çok meraklıydım. Kapatmak istiyorum yaz geç işte, ne bu tavır?
Şakasına demiş.

Yok daha iyi oldu, Dolar 14 yazıyor adam seviniyorum bir bakmısım dolar kabak gibi 20 TL üzülüyorum minik kalbimi kırıyorlar 😔
:(
Başlığa şaka olduğunu yazmadan blog girdisi yayınlayanlara dava açabilirsiniz sayın Avukat Güven Kurtul. (!)

Güzel bir güncelleme olmuş.

"Ayrıca unutmayın, hesabınızı kapatıp yeni hesap açmanız kurallar gereği yasaktır. Çoklu üyelik tespitleri yapılıp yeni hesabınız da kapatılacaktır."

Bir daha okunması gereken önemli bir kısım.
Modemden IP sıfırlasak olmuyor mu abe?

Kullanıcı adı geçmişi de siliniyordur diye düşünüyorum. Belirtilse fena olmaz.

Arkadaşlar sakin olun, adamlar yeni XenForo güncellemesini bekliyor. Güncelleme gelince GIF de gelecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı