Technopat Sosyal Kurallarını Okumadan Sosyal'de Dolaşmak

Cezalarım artınca okudum ve yazım yanlışı kaynaklı ceza almıyorum uzun zamandır. Gereksiz mesaj falan oluyor o da kanser birine denk gelince kendimi tutamamamdan kaynaklanıyor.

Ben nokta koymasam ceza alırdım. Siz de ceza alacak mısınız? Hatta yazım yanlışı olan mesajı alıntılamaktan da ceza yemişliğim var.
En fazla 5 dakika sürecek bir şey için okumayınca saatler ve günlerce buradan uzak kalınıyor. Okumaktan zarar gelmez okuyun :) Bilseniz bile arada kontrol edin ki aklınıza gelmeyen unuttuklarınız olur diye.
Mesajı olduğu gibi yazayım da ne olur ne olmaz...

Ben nokta koymasam ceza alırdım. Siz de ceza alacak mısınız? Hatta yazım yanlışı olan mesajı alıntılamaktan da ceza yemişliğim var.
Mesajı alıntılarken düzenleyip yazım yanlışlarını düzeltirseniz yemezsiniz. Akil hocam katkıda bulunan olduğu için ceza almıyor, siz de yıllarca buraya hizmet edin belirli bir alanda uzmanlaşın katkıda bulunan alın siz de ceza almazsınız.

Almayacak.

Nokta konulmalıdır ama neyse.
Mesajı alıntılarken düzenleyip yazım yanlışlarını düzeltirseniz yemezsiniz. Akil hocam katkıda bulunan olduğu için ceza almıyor, siz de yıllarca buraya hizmet edin belirli bir alanda uzmanlaşın katkıda bulunan alın siz de ceza almazsınız.
Cezalar kişilere göre verilecekse...

Adalet eşittir herkese karşı da eşit olunmalıdır! Mesele katkıda bulunan olup olmamak mı? Benim yapıp yapmamam ceza almamla alakalıysa işimiz var demektir. Son mesajımdır boşuna tartışmaya gerek yok.

Adalet eşittir herkese karşı da eşit olunmalıdır! Mesele katkıda bulunan olup olmamak mı? Benim yapıp yapmamam ceza almamla alakalıysa işimiz var demektir. Son mesajımdır boşuna tartışmaya gerek yok.
Akil hocamın profiline girip sizinkiyle farklarına bakarsanız sebebini anlarsınız. Adam yıllardır emek veriyor buraya, ve yaptığı yanlışlar öyle aman aman kötü yanlışlar değil genelde de hiç yapmıyor. Bu durumda adalet onun ceza almamasıdır. İyi günler.

Mesajı olduğu gibi yazayım da ne olur ne olmaz...
Emoji koyulduğu için noktalama işaretleri yerine geçiyor. Yazım yanlışı olan mesajı alıntılama cezasının nedeni moderasyondayken yanlış mesajı düzeltiyoruz ek olarak bir de alıntılanan mesaj düzenlenmek zorunda kalıyoruz. Bir konuda bir tane yazım yanlışlı mesaj varsa alıntı yüzünden iki adet yazım yanlışı oluyor.

Ayrıca kuralları okusaydınız ceza almazdınız. İyi ve güzel günler dilerim :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı