Technopat Sosyal kurallarını nasıl buluyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kaplumbaga deden

Hectopat
Daha fazla  
Soru yukarıdaki gibi. Nasıl buluyorsunuz? Düşünceleriniz nedir? İyi ya da kötü yönlerini nasıl bunları konuşalım biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kurallara saygım sonsuz. Buranın okunabilir olması için büyük emek gösteriliyor. Kendim de yetkili olduğum için bir ara anlayabiliyorum arkadaşları.

Sadece haksız verilen cezalara ses çıkarırım. E bu da hakkımız değil mi? :)

Bunun dışında hatamdan yediğim cezalara bugüne kadar bir şey demedim.

Cezalar yumusatilmis bence. Su anda baya iyi. Ayrica bazen bilerek ceza aliyorum.

bc1.png

Kurallar ilk başta katı gibi görünebilir ama eskiye göre iyileşmeler var. İlk üye olunduğunda neyin ne olduğunu idrak etmeyip sık ceza alarak zaman geçirdiğinizden bir süre sonra uyarılar minimum seviyeye geldiğinde farkında olmadan kurallara uymuş oluyorsunuz. Kurallar kadar kuralların gereğini yerine getirirken akılda şüphe bırakmayacak yönetici seçimi önemlidir.

Gereksiz mesaj kadar saçma sapan bir kural görmedim. Tamamen ucu açık ve modların insafina kalmış. Bu mesaj dahil attığım 4583 mesajımın herhangi birine kafasına göre gereksiz mesaj cezası verebilir. Çünkü kuralın bir bağlayıcılığı yok. Kime göre neye göre gereksiz? Adam ben hepsini gereksiz buldum deyip seni 40 yıl banlayabilir. 🤣

Şimdi ''Technopat Sosyal Kuralları''na detaylıca baktım. Gereksiz mesaj 2 yerde geçiyor.

1- Teşekkür yerine mesaj atanlar.
2- Eski konulara mesaj atanlar.

Gereksiz mesajın hiçbir tanımı yok. Acaba modlar bu kuralı suistimal mi ediyor? Çünkü ''Technopat Sosyal Kuralları''nda konuyla alakasız mesaj atana ceza vermek, diye bir şey yok.

Son düzenleme:
Technopat Sosyal'de her türden konu açmak serbest mi? Din veya siyasi bir konu açmak serbest mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı