Technopat'ta Gündüz mü Yoksa Gece mi Vakit Geçirmeyi Seviyorsunuz?

Bir pandemi gecesi, kar yağıyor hafif hafif. Laptopu dizine almışsın. Çay kahveyi de alıp oturmuş Technopat'ta takılıyorsun.

O kadar özledim ki, o dönem hiçbir dert tasa yoktu.

Ha bir de Ramazan gecesi sahuru bekliyorsun, televizyonda Twitch açıkken çok güzel oluyordu.

Bir pandemi gecesi, kar yağıyor hafif hafif. Laptopu dizine almışsın. Çay kahveyi de alıp oturmuş Technopat'ta takılıyorsun.

O kadar özledim ki, o dönem hiçbir dert tasa yoktu.

Ha bir de Ramazan gecesi sahuru bekliyorsun, televizyonda Twitch açıkken çok güzel oluyordu.

Cidden Technopat'ı böyle bayağı sevip ciddiye alıyor muydunuz? (yanlış anlaşılmasın Technopat'ı kötülemiyorum) Şahsen ben hayatımda 1 kere çözüm almadım yardım almak için kullanıyorum.

Cidden Technopat'ı böyle bayağı sevip ciddiye alıyor muydunuz? (yanlış anlaşılmasın Technopat'ı kötülemiyorum) Şahsen ben hayatımda 1 kere çözüm almadım yardım almak için kullanıyorum.

Dostum pandemi döneminde başka bir işimiz yoktu ki. Kaliteli ortam yavaş yavaş dağılma dönemine girmişti o dönem. İnanılmaz zevk veriyordu insanlara yardım etmek.

Benim düşüncem gece daha güzel. Yatağına geçiyorsun; kulaklığı takıp açıyorsun müziği, bir de Technopat'a girdin mi oh mis. Fakat Technopat Sosyal gece daha sakin olduğu için konu bulamıyorum. Burayı gece de aktifleştirmeliyiz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Her sabah ve neredeyse telefonu her elime aldığımda bakıyorum, özellikle yeni konulara, yardımcı olmayı seviyorum.

Geri
Yukarı