Technopat'ta Gündüz mü Yoksa Gece mi Vakit Geçirmeyi Seviyorsunuz?

157134

Kilopat
Makaleler
3
Benim düşüncem gece daha güzel. Yatağına geçiyorsun; kulaklığı takıp açıyorsun müziği, birde Technopat'a girdin mi oh mis. Fakat Technopat Sosyal gece daha sakin olduğu için konu bulamıyorum. Burayı gece de aktifleştirmeliyiz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Gece zaten evdeyim enerjimi bir yere harcamayınca mantıken uykum da gelmiyor.

Hocam siz de umarım yakında "Süper moderatör" olursunuz. :D
Technopat olarak bana verilen tek şey; ban. Moderasyon ekibi 18 yaşından büyük olduğunu biliyorum ve bu yüzden de 3 yılım daha var.

Benden önce moderatör olacak çok daha bilgin kişiler var. Bazıları da vakitleri olmadığından olmuyorlar. O kadar seviyede olmadığımı düşünüyorum ama teklif gelirse neden olmasın? :D

Gece zaten evdeyim enerjimi bir yere harcamayınca mantıken uykum da gelmiyor.

Hocam siz de umarım yakında "Süper moderatör" olursunuz. :D
İhtiyacınız olan şey birazcık squat😂
Technopat olarak bana verilen tek şey; ban. Moderasyon ekibi 18 yaşından büyük olduğunu biliyorum ve bu yüzden de 3 yılım daha var.

Benden önce moderatör olacak çok daha bilgin kişiler var. Bazıları da vakitleri olmadığından olmuyorlar. O kadar seviyede olmadığımı düşünüyorum ama teklif gelirse neden olmasın? :D
3 yıl şimdi 1 asır gibi gelir insana😂

İhtiyacınız olan şey birazcık squat😂
Spor felan yapmıyorum.
Zaten kilom az spor yapınca kuş gibi oluyorum hatta yürüyeyim derken kendimi koşmuş buluyorum. :)
İnsanlar da kilo vermeye çalışıyorlar. 😎

Belki bildiğiniz bir konuda artık forumu bırakmayı düşünen birinin yerine geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı