Technopat'ta saçmalık

Daha fazla  
Ben Technopat'ı çok seviyorum ama ve bu olayı yaşadıktan sonra da seveceğim. Küçük bir saçmalık Technopat'ı bırakacağım anlamına gelmez.
İlk olarak ben Technopat'ta bir uyarı aldım ve uyarı şu şekildeydi yazım kurallarına uymadığım için puanım kırılmış noktalama işareti vb. koymadım diye şok oldum böyle insanların teknoloji üzerine konuştuğu bir platformda yazım kuralının ne işi var uyarı almışım.
Bence Technopat kuralları çok sıkı biraz gevşetilmesi lazım yazım kuralı ne ya :D

Not: Technopat candır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Technopat'ı çok seviyorum ama ve bu olayı yaşadıktan sonrada seveceğim küçük bir saçmalık Technopat'ı bırakacağım anlamına gelmez.
İlk olarak ben Technopat'ta bir uyarı aldım ve uyarı şu şekildeydi yazım kurallarına uymadığım için puanım kırılmış noktalama işareti vb. koymadım diye şok oldum böyle insanların teknoloji üzerine konuştuğu bir platformda yazım kuralının ne işi var uyarı almışım.
Bence Technopat kuralları çok sıkı biraz gevşetilmesi lazım yazım kuralı ne ya :D.

Not: Technopat candır.

Çok zor değil göndere basmadan altta "nokta ve büyük harf" kutucuğunu tiklerseniz sonra düzelte tıklayın neden bu kadar şey yapıyorsunuz anlamadım.

Ben Technopatı Çok Seviyorum Ama Ve Bu Olayı Yaşadıktan Sonrada Sevicem Küçük Bir Saçmalık Technopat'ı Bırakıcağım Anlamına Gelmez
ilk olarak ben technopatta bir uyarı aldım ve uyarı şu şekildeydi yazım kurallarına uymadığım için puanım kırılmış noktalama işareti vb. koymadım diye şok oldum böyle insanların teknoloji üzerine konuştuğu bir platformda yazım kuralının ne işi var uyarı almışım
bence technopat kuralları çok sıkı biraz gevşetilmesi lazım yazım kuralı ne ya :D

Not:Technopat Candır.

Bu yazınız için de ceza yemeseniz bari. :D

Bu konuyu açarken de aynı hataları yapmanız ciddiye almadığınızı gösterir. Alana kadar uyarı almaya devam edeceksiniz maalesef.

Not: Lütfen kuralları okuyun ve uygulamaya çalışın. Bu kurallar kullanıcıların işini zorlaştırmak için koyulmuyor.

Geri
Yukarı