Tek başına uyumaktan korkmak

Aileme kaç kere söyledim ama bana gece lambası almıyorlar gerek yok sana lazım değil boş ver diyorlar hep.

Aileme kaç kere söyledim ama bana gece lambası almıyorlar gerek yok sana lazım değil boş ver diyorlar hep.

Hiç koru filmi izlemiyorum aksiyon filmleri iliyorum hep.
Gece lambası kastetiğim pirizin içine takılan lambalar varya onlardan bahsettim, onları 10-15 liraya bulunuyor.

Ciddi şekilde geceleri korktuğunuzu değişik şeyler gördüğünüzü söyleyin. Umarım anlayışla karşılarlar.

Şu an evde herkes uyumuş bir tek ben uyanığım çünkü tek başıma uyuyamıyorum aileme yarın söyleyeceğim.
Gece lambası kastetiğim pirizin içine takılan lambalar varya onlardan bahsettim, onları 10-15 liraya bulunuyor.

Biliyorum neden bahsettiğini almama izin vermiyorlar sen çocuk değilsin ne yapacaksın gece lambasını boş ver alma gereksizdir falan diyorlar hep.
Saldırırım ya da kaçarım bilmiyorum. :D ama gerçek olmadığını düşünerek hareket ediyorum sanırım. Dalgın olduğumda görüyorum öyle şeyleri birkaç kez gözümü kapatıp açınca gidiyorlar ya da gelincede birden yok oluyorlar. Tamamen beyin tasarlıyor onu bence.

Ben her zaman görüyorum.
Ben eskiden tuvalete şarkı söylerek gidiyordum. PC'ye bakarken kendi kendime konuşup şarkı söylüyordum. Bu beni rahatlatıyordu tabii yaşım sizden küçüktü bunları yaşarken. Bir de bunları yaşamamın sebebi en nefret ettiğim oyun Outlast yüzünden. 10 yaşındayken Outlast oynamak gibi bir hata yaptım hala bazen beni korku sarıyor.

Ben hiç korku oyunları ve filmleri izlemiyorum.
Kafanı duvara dön hiçbir şey düşünmeden yat.

Zaten duvara dönük yatıyorum.
Hocam düşünsenize gerçekmiş elinizi tutuyormuş ama aileden birisiymiş kalp krizi falan mı geçirirsiniz artık mezarınızı hazırlarız 😂

Doğruyu söyleyeyim ben olsam kesin kalpten giderim yani.
Korku filmleri izlemeyin izliyorsaniz. Gece telefona bakarak uyumayın. Gece lambası alın meditasyon deneyebilirsiniz sakinleştirici müzikler deniz sesi vs. Açabilirsiniz. Gözlerinizi kapatıp güzel hayaller kurun sayilar sayın. Önünüze arkanıza sağınıza solunuza yukarıya ve aşağıya her biri için ayrı ayrı Ayetel Kürsi okuyup ufleyin ve yatmadan önce Felak, Nas ve Ayetel Kürsi okuyun bol bol Nas suresi okuyabilirsiniz.

Gece sabaha kadar telefona bakıyorum evde gece lambası yok ailem almıyor gece lambası gereksizmiş onlara göre.
Bende de aynı sıkıntı vardı ışık açık uyuyorum ve şarkı dinliyordum. Bir de eskiden süpürge sesi falan dinliyordum benim için çok işe yaradı hala şarkı dinleyerek uyuyorum. Özellikle klasik müzik.

Ben ışığı açınca evdekiler rahatsız oluyor bana kızıyor diyorlar sen niye ışığı açıyorsun bırakmıyorsun biz rahat uyuyalım diyorlar hep.
Hocam bende çaki filmi izlemiştim gece yarısı gelip boğazımı sıkar diye tedirgin oluyorum gerçek değil biliyorum ama beynimde sürekli.

Senin durumun çok kötü ben hiç korku filmi izlemiyorum ama sürekli aksiyon filmleri izliyorum sence onunla bir alakası var mıdır acaba.

Son düzenleme:
Şu an evde herkes uyumuş bir tek ben uyanığım çünkü tek başıma uyuyamıyorum aileme yarın söyleyeceğim.

Biliyorum neden bahsettiğini almama izin vermiyorlar sen çocuk değilsin ne yapacaksın gece lambasını boş ver alma gereksizdir falan diyorlar hep.

Ben her zaman görüyorum.

Ben hiç korku oyunları ve filmleri izlemiyorum.

Zaten duvara dönük yatıyorum.

Doğruyu söyleyeyim ben olsam kesin kalpten giderim yani.

Gece sabaha kadar telefona bakıyorum evde gece lambası yok ailem almıyor gece lambası gereksizmiş onlara göre.

Ben ışığı açınca evdekiler rahatsız oluyor bana kızıyor diyorlar sen niye ışığı açıyorsun bırakmıyorsun biz rahat uyuyalım diyorlar hep.
Bakmayın hocam belkide uykusuz kaldığınız için böyle şeyler görüyorsunuz. Ailenize yarın anlatın bu olayı o zaman gece lambasına izin vereceklerdir.

Yaşadım. Ben Outlast oynayıp bitirdikten sonra ertesi gün kahvaltı yaparken oyunu düşünüyordum sonra babam kafama çay bardağını koydu korkudan sandalyeden düştüm.

Ya çok değişik bir durum.
Karabasanı bilmem ama korku için söyleyebileceğim tek şey zaman, tek başına yatmaya alıştıkça korku gider.

Alışamıyorum şimdiye kadar 100 defa tek başıma yatmayı denedim ama olmadı böyle şeyler geldi başıma uyuyamadım o yüzden abimle birlikte uyuyorum.

Geri
Yukarı