Tek başına uyumaktan korkmak

Hocam psikoloğa mı gitseniz acaba.

Pandemi olduğu için ailem beni psikoloğa götürmüyor kendim gitmek istiyorum izin vermiyorlar bende o yüzden gidemiyorum psikoloğa ne yapacağım bilmiyorum.
Bence psikoloğa falan gidin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pandemi olduğu için ailem beni psikoloğa götürmüyor kendim gitmek istiyorum izin vermiyorlar bende o yüzden gidemiyorum psikoloğa ne yapacağım bilmiyorum.

Hocam ama uyuyamıyorum doğru düzgün diyorsunuz bu farklı sorunlara da yol açabilir. Uykusuzluğun sebep olduğu hastalıkları ailenize gösterin belki o zaman psikoloğa izin verirler.

Zamanla gerçekten alışırsınız. Rahat edebileceğiniz şeyler alın mesela gece lambası gibi. İhtiyacınız olduğunda lavaboya ya da mutfağa gidin kendinizi zorlayın etrafa bakmayın asla hızlı hızlı gidin alışacaksınız bu duruma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu yatarken aç tamamdır 😊

Tamam açacağım bunu açarsam uyur muyum?
Zamanla gerçekten alışırsınız. Rahat edebileceğiniz şeyler alın mesela gece lambası gibi. İhtiyacınız olduğunda lavaboya ya da mutfağa gidin kendinizi zorlayın etrafa bakmayın asla hızlı hızlı gidin alışacaksınız bu duruma.

Maalesef alışamıyorum aleme söylüyorum ama ailem bana gece lambası almıyor.

Korktuğun şeylerle dostluk kur. Mesela ben küçükken slenderman'dan korkardım her gece hayalimde onunla konuşup korkumu yendim.

Yada 2. yol korktuğun şeyin sana gelme olasılığını düşün. Mesela slenderman dünyada kaç milyar insandan sana mı bulaşacak ya
7.500.000.000/1 ihtimal geldi diğelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı