Teknobiyotik alışverişi

Kalipsogen

Hectopat
Son bir sene içerisinde Teknobiyotik adlı siteden alışveriş yapıp memnun kalmayan var mı? Acaba alışveriş deneyimlerini yazabilirler mi? Virüs yüzünden hepimiz eve kapandık ve ilk defa iyi bir bilgisayar almayı düşünüyorum internette en uygun fiyatı Teknobiyotik veriyor ancak şikayetvar da çok fazla şikayet yazılmış o yüzden tedirgin oldum yardımcı olursanız sevinirim.

İşte troy denilen olay bu. Böyle çok satış yapan firmalar kutulu yerine böyle alıyorlar işlemciyi. Başka kutuda da soğutucu geliyor. Halbuki anlamış değilim. Orjinal kutuda fiyat 200 lira fark ediyor. Alt tarafı kutu!

Bence kutuyu koymaları lazım kutu ürünün orijinalliğini gösterir. Onu dekor olarak koymak isteyebilir ayrıca. Kutu önemlidir. Kutuyu koyun.

Bence kutuyu koymaları lazım kutu ürünün orijinalliğini gösterir. Onu dekor olarak koymak isteyebilir ayrıca. Kutu önemlidir. Kutuyu koyun.
Yanlış anlaşılmış olabilirim. Ben orijinal kutu ile gelmesi taraftarıyım. Bunun pahalılığına dikkat çekmek istedim sadece. Çünkü çok saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı