Kızgın atanları bu sitelerden alışveriş yapmaya çağırıyorum. Bakalım ne kadar kararlılar fikirleri hakkında.
İşte Adamlık, İşte cesaret, İşte fesaret yürü be!

Bunları toplu biriktirip kullanıcı haberi yapıp itin gözüne sokacaksın.
Şikayetvar'dan ceza alıyorlar mı hocam? Ona göre edeyim.
CİMER veriyor ceza şikayet var daha çok müşteri frima arabulucu gibi.

Sayın Berkcan T., Ürünü başka firmadan satın almışsınız. Ekte faturasını verdiğimiz Teknolojipazar firmasından satın almış olduğunuzdan dolayı firmamız ile bir alacak verecek durumu yoktur. Hakem Heyetinde oluşan bu yanlışlıktan dolayı mahkeme yolu ile itiraz işlemleri başlatılmıştır. İade talebinizi satın aldığınız firmadan gerçekleştirmeniz gerekir. Firmamız ise ürünün teknik servisi ile sorumludur.

Bunu nasıl cevap olarak verebiliyorlar? Fatura Teknobiyotik'in kestiği fatura değil mi?

Ürün bunların bayisine ait, bunlar ithalatçı ve teknik servis, satıcı aradan komisyonu alıp uzuyor. Yalnız buradaki uzuyor kelimesi hakiki "Uzuyor" neden diyecekseniz bayileri Almera Bilişim(Teknolojipazar eski sahibi) piyasadan kaybolmuş, kimse ulaşamıyor. Benim tek muhattabım şuan bunlar, onlarda hem ürünü kargolattılar hemde ürüne el koyup iade yapmayacağız dediler. Şimdide 360 derece dönerek (dönmeleri lazım çünkü nitelikli dolandırıcılığa giriyor yaptıkları) dilekçe verin ürününüzü geri verelime çevirdiler :) aslında hala ketenpereye getirilip kandırıldım, napalım diğer alışveriş yapacaklar okurda kendine bir yol çizer.

Kızgın atanları bu sitelerden alışveriş yapmaya çağırıyorum. Bakalım ne kadar kararlılar fikirleri hakkında.
Kızgın atanlar sadece öfkesini belirtiyor firmaya karşı , kızgın atmak mesajını beğenmedim demek değil ki. Forumda kızgını dislike komiği de salak anlamında kullanıyor insanlar malesef ama ikisinin de bunlarla alakası yok. Biri öfke hissettim diğeri de güldüm işte.

Bu konuyu gördükten sonra teknobiyotikten hiçbir şey almam. 500 lira fazla ver sağlam olsun. Psu ve işlemci soğutucu alicam 750w Gold ve arctic 240mm

Yeni konular

Geri
Yukarı