Jotti

Decapat
Daha önce şu "Akortek/Teknobiyotik tarafından dolandırıldım" konuda durumu anlatmıştım, Sikayetvar.com aynı şekilde şikayetimi yazmıştım, bugün Sikayetvar girdiğimde ana sayfada şikayetin hem gündeme düştüğünü hem de Teknobiyotiğin de gündemler arasında yer aldığını gördüm. Artık para veya ürünü çok fazla umursamıyorum :), Sizlerden isteğim bu Sikayetvar üyeliğiniz var ise konuyu desteklemeniz.

Sikayetvar konusu: "Teknobiyotik Mahkeme Kararını Hiçe Sayıp Para Ve Ürüne El Koyuyor!"

dvx.jpg

Çöp firma.

İlginç bir durum aslında çünkü ben birçok kez oradan alışveriş yaptım ve her defasında sorunsuz bir şekilde elime ulaştı ürünler. Gönderdikleri ürünler de ne kırıktı ne bozuktu yani :)

Daha önce şu "Akortek/Teknobiyotik tarafından dolandırıldım" konuda durumu anlatmıştım, Sikayetvar.com aynı şekilde şikayetimi yazmıştım, bugün sikayetvar girdiğimde ana sayfada şikayetin hem gündeme düştüğünü hem de teknobiyotiğin de gündemler arasında yer aldığını gördüm. Artık para veya ürünü çok fazla umursamıyorum :), sizlerden isteğim bu sikayetvar üyeliğiniz var ise konuyu desteklemeniz.

Sikayetvar konusu: "Teknobiyotik Mahkeme Kararını Hiçe Sayıp Para Ve Ürüne El Koyuyor!"

Eki Görüntüle 811585

Benim de güç kaynağımın kutusu açık gelmişti, fakat fazla önemsemedim sanırım Aras Kargo ile gönderdiklerinden patpatlı poşete sarmışlar.

Geri
Yukarı