Bana da tehdivari bir biçimde konuştular benim sorunum bu kadar büyük değildi ama yine de bırakmadım sonuna kadar gittim. Hepsiburada üzerinden satın almıştım, Akortek her aradığında müşteri hizmetlerinde ki inatla şikayetimi kaldırmamı emreder gibi söyleyen telefon sapığı sesli adamı sadece tamam diyerek geçiştiriyordum. Hatta bir ara arayıp şikayetinizi kaldıracaktınız hala duruyor demişti, bende sorunumu hala çözemediniz ondandır gibisinden cevap verdim. En sonunda tahminimce ettiğim şikayetler neticesinde Hepsiburada ile sıkıntıya gireceklerdi ki sorunumu çözüp kurtuldular.:D.
Bu da benim açtığım konudur, inceleyebilirsiniz. İyi sosyaller.

Sizin aracınız hepsiburada olduğu için şanslıymışsınız, tehdit edilen benim gibi 2 arkadaş daha var 1'si forumda güven 1i'de şikayetvar üzerinde, bir daha asla ithalatçısı akortek/teknobiyotik olan ürünleri tercih etmem ve bu sitelerden uzak duracağım, sizede tavsiyem aynı şekilde :) ucuz yırtmışsınız çok büyük sorunları olan insanlar var.

İşte sorun vb bir şey çıkmadığı için onlarada gerek kalmıyor anladın?

Bu insanlara çıkıyor, size çıkmamış olabilir. Zaten bizde burada sorun çıktığında mağdur edilen insanlar için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sorunsuz alışveriş yapanlara sözümüz yok, teknik servise yolları düşerse muhatap bulamayacaklarından söz ediyoruz.

Sayın Berkcan T., Ürünü başka firmadan satın almışsınız. Ekte faturasını verdiğimiz Teknolojipazar firmasından satın almış olduğunuzdan dolayı firmamız ile bir alacak verecek durumu yoktur. Hakem Heyetinde oluşan bu yanlışlıktan dolayı mahkeme yolu ile itiraz işlemleri başlatılmıştır. İade talebinizi satın aldığınız firmadan gerçekleştirmeniz gerekir. Firmamız ise ürünün teknik servisi ile sorumludur.

Bunu nasıl cevap olarak verebiliyorlar? Fatura Teknobiyotik'in kestiği fatura değil mi?

Şikayetime yazmışsın bugün, şikayetimi güncelledim bende başka biri daha tehdit edildi mi diye forumda arıyordum. iletişim numaranı yada dc link atma sanşın varsa konuşalım bu konuyu. Destek olma amaçlı şikayetimi güncelledim bunlar mafyacılık oynamaya başlamışlar. Konuşmamızın konusu CİMER'e tek yazsam dikkat çekmez birlikte aynı taslak üzerinde başvuru yapmak için konuşmak isterim.
Başvurun çeksinler cezayı.
Haklıymışsın dostum, iyi niyetleri satış bitene kadarmış. Bir daha yüzlerine bile bakmam asla.
Teşekkürler, İTopya ve Mayfabiyotil bekleyin daha da ifşalancaklar bunlar.
@Mysweethoney 2 tane kızgın attın bekliyorum konuya bakalım kim haklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı