Teknobiyotik'ten artık bir ürün alınır mı?

erdemst17

Megapat
Makaleler
1
Yer
Asylum
Kaç tane konu açıldı art arda bilmiyorum fakat gerçekten de sorun yaşayanlar var forumda. Bende tırstım ki ekran kartı almayı düşündüğüm ve sistem tavsiyelerimde kullandığım bir alışveriş sitesi. Sizce bu şikayetler yüzünden artık Teknobiyotik'ten alışveriş yapılır mı?

Kaç tane konu açıldı art arda bilmiyorum fakat gerçekten de sorun yaşayanlar var forumda. Bende tırstım ki ekran kartı almayı düşündüğüm ve sistem tavsiyelerimde kullandığım bir alışveriş sitesi. Sizce bu şikayetler yüzünden artık Teknobiyotik'ten alışveriş yapılır mı?
3-5 kuruş ucuz alıcam diye başınız ağrımasın. Biraz daha para verin adam akıllı yerlerden alın. Şu an İtopya ve Teknobiyotik mimli satıcılar. Bir süre herhalde böyle devam eder. Şu an tavsiye edebiliceğim Game Garaj var. Hemen kargoya veriyorlar ve destekleri de güzel. SSD siparişim 2 güne geldi.

Günümüzde birçok şikayet var. Bence alınmaz biraz daha fazla verip risk almayın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı