Teknobiyotik Firmasının Rezilliği

Teknobiyotik o yorumu sildirdi diye biliyorum.
Merhaba,
Biz hala yorumumuzu görebiliyoruz. Ben o yorumu Berke Pektaş'ın yorumuna cevap olarak yazmıştım, bu yüzden yorumun altındaki yorumları okuyunca gözüküyor, enazından ben hala görebiliyorum, peki ya siz? Ekran görüntüsü ektedir.
Bu arada 2. yorumumda "bizim kıymetli vaktimizi harcamasın." diye bir tabir kullanmıştım, bunun ukalalık olarak anlaşılmasını istemem, bu Teknobiyotik'in benzer bir yorumuna cevaben yazıldı, sonra Teknobiyotik bu kendi yorumunu silmiş, benimki hala duruyor. Ekran görüntüsü ektedir.
Bu videonun aynısı farklı ve bağımsız bir kanal tarafından da çekilebilirdi tabiki, buradaki sorun bize göre kanalın kendi markası ile kendine ait olmayan bir markayı kıyaslaması, burada adil olması çok zor. Günün birinde kendine ait olan 2 tane markayı kıyaslayacağını düşünmüyoruz mesela Dark ile Aerocool kasa gibi. İkinci sorun ise biz dahil bütün dark karşıt fikirlilere karşı takındığı tavır ve kurumsal bir firmaya yakışmayan yorumları. Eğer üst düzey yöneticileri rahatsız olsa sosyal medya sorumlusu bu şekilde yanıtlar veremez.
Videonun yapılış amacı ise zaten kendini belli ediyor.

acc.png
abb.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence çokta üzerinde durmamal gerekli teknobiyotik kişiye göre muamele yapmış ben hak veriyorum.
Tek yanlış yaptığı şey insanları dikkate alıp yorum yapması, bence görmemezlikten gelseydi bu kadar büyümezdi..

@Tümay Kara Teknobiyotik haksız. Kim haksız ise belirtiyoruz. Birlik olursak bu ve bunun gibi durumların önüne geçebiliriz.

Dostum gerçekten baktığın zaman adam iyisiyle kötüsü ile anlatıyor lakin şöyle birşey var bunu kendi kanalında yapmamalıydı,ama başka kanallara reklam verebilecek büyüklükte değiller bu yüzden dolayı ben biraz hak verdim. Ama bu teknobiyotikden alışveriş yapıcağım anlamına gelmez.

Bu cevapları veren sorumlular sanırım "keko" diye adlandırdığımız, duvarlara boya ile saçma ötesi sözler yazıp, acı çekiyorum diye atarlanan ahlaktan yoksun bir grup mahluktur umarım, başka açıklaması yok. Cidden yazık, 1-2 kelime ile bu seviye iniyorlarsa, bir sorun olunca ne ile karşılaşıcağımızı merak ediyorum. Teknobiyotik gözümde sıradan bir bakkalı andırıyor artık....

Firmanın tavrı konusunda herkez hemfikir zaten üslubun değiştirilmesi gerekiyor. Videoyu baştan sona izleyen birisi olarak ben bir kendi markalarını övme durumu göremedim. Adam anlatırken karşılaştırdığı özellikler bire bir doğru. CM'nin aynı kasasını kullanıp havalandırma konusunda sıkıntı çekenler var. Lütfen eleştiri yaparken dikkat edelim aynı fiyat bandında 2 farklı kasayı karşılaştırmış ve özellikleri bariz belli ve üstün eleştiri yaparken ilk kendiniz bir tarafsız olun sonra eleştirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Firmanın tavrı konusunda herkez hemfikir zaten üslubun değiştirilmesi gerekiyor.Videoyu baştan sona izleyen birisi olarak ben bir kendi markalarını övme durumu göremedim adam anlatırken karşılaştırdığı özellikler bire bir doğru CM'nin aynı kasasını kullanıp havalandırma konusunda sıkıntı çekenler var lütfen eleştiri yaparken dikkat edelim aynı fiyat bandında 2 farklı kasayı karşılaştırmış ve özellikleri bariz belli ve üstün eleştiri yaparken ilk kendiniz bir tarafsız olun sonra eleştirin.

Anlatmak istediğim [emoji106]

Geri
Yukarı