Teknobiyotik rezilliği!

Hocam fan satın aldım plastik olduğu için vidaları sokarken acayip güçlük çektim. Şöyle söyleyeyim Xiaomi wowstick ile bile girmedi vidalar. Birde faturada TC no bulunmuyor. Ama ismim telefonum var heyette sorun olur mu?
İsminin yazıyor olması yeterlidir problem olmaz. Şikayet edeceğin firma alanına Teknobiyotik olarak bilgi gir, fanın üreticisini vs yazmaya kalkma.
Derdini kısa ve net şekilde anlat. Satın alınan, iade edilen tarih, tutar, ürünün tam modeli gibi bilgileri gir. Faturayı taratıp eklere yükleyebilirsin.

İsminin yazıyor olması yeterlidir problem olmaz. Şikayet edeceğin firma alanına Teknobiyotik olarak bilgi gir, fanın üreticisini vs yazmaya kalkma.
Derdini kısa ve net şekilde anlat. Satın alınan, iade edilen tarih, tutar, ürünün tam modeli gibi bilgileri gir. Faturayı taratıp eklere yükleyebilirsin.
Hocam video yükleyebiliyor muyuz?

Teknobiyotik'den hepsiburada üzerinden kasa alıp hiçbir sorun yaşamadım. Tavsiyem bu firmaların direkt sitesinden değil n11, trendyol'da olan magazalarından alışveriş yapın. İadeyi çok rahat bir şekilde yaparsınız ve ödediğiniz paranın kuruşuna bile dokunamazlar.

Mevcut durum hakkında tek başına hüküm belirten bir madde yok. Ben, senin gerekli araştırmayı yapmadan sipariş verdiğini görüyorum. Satıcının burada günahı yok ancak kargoya kestiği ücret de az değil. Arayı bulsanız daha mantıklı olur; 270TL ödemenin 250TL'sini geri alsan aslında her iki taraf için de hak olanıdır.

Yoksa ürünü alsan, memnun kalmayıp iade etsen sonuna kadar haklısın. Buradaki durum farklı.

Böyle kansızlara para vermeyin beyler ettiklerine bakın. Teknobiyotik Firmasının Rezilliği - Technopat Sosyal

Yeni konular

Geri
Yukarı