Teknobiyotik rezilliği

Ahmet Ulaş

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarımı alalı 2 ay oldu ilk başlarda sıkıntı yoktu fakat şu 3 hafta içerisinde ani kapanmalar yaşamaya başladım. Neyin sebep olduğu zaten belli kasanın yanında gelen rezalet güç kaynağı zaten geldiğinde de. Güç kaynağı yerinden oynuyordu.
Bende sikayetvar.com'a konu açtım.

1602960097490.png

5 Gündür hiç geri dönüş yapılmıyor eğer geri dönüş yaparlarsa ne yapacaklar yeni güç kaynağı mı gönderecekler?

Bilgisayarımı alalı 2 ay oldu ilk başlarda sıkıntı yoktu fakat şu 3 hafta içerisinde ani kapanmalar yaşamaya başladım. Neyin sebep olduğu zaten belli kasanın yanında gelen rezalet güç kaynağı zaten geldiğinde de. Güç kaynağı yerinden oynuyordu.

Eki Görüntüle 705635

5 Gündür hiç geri dönüş yapılmıyor eğer geri dönüş yaparlarsa ne yapacaklar yeni güç kaynağı mı gönderecekler?

Tüketici hakem heyetine başvurun ve söyleyin o zaman yardımcı olurlar ve sikayetvar.com sitesinde şikayet yazın.

Eki Görüntüle 705635

Direkt kendileriyle iletişime geçmeye çalışın. Güç kaynağı dediğiniz gibi kalitesizse sadece güç kaynağını değiştirirler, diğer parçalarınız yandıysa geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknobiyotik alışveriş bitene kadar mükemmel, bittiken sonra ise İstanbul Bilişim gibi olan bir firma bana kalırsa. Zamanında attığım maillerin hiçbirine dönmediler. Ben olsam şimdiden umudu kesmiştim.

Arkadaşlar kısaca güç kaynağının girişinde temassızlık var kalitesiz bir malzeme kullanılmış kasayı hareket ettirsem bile kapanmıyor arada kafası esince kapanıyor.

Klasik vasat, kronik sorunlu vb. parçalarla yapılmış hazır sistem vakası. 5 günde geri dönüş yapmamaları çok doğal çünkü büyük ihtimalle sorunlu parçayı orijinal yetkili servisine göndermişlerdir. Oradan henüz bir dönüş olmadıysa Teknobiyotik'in elinde olan bir durum değil, sonuçta onlar yalnızca satıcı.

Kısaca güç kaynağında sorun varsa TX markasının yetkili servisi bakıp, inceleyip Teknobiyotik'e dönecek, Teknobiyotik de sana.

Geri
Yukarı