Teknobiyotik Firmasının Rezilliği

Ben bile, forumda körü körüne kanıtladığım halde cahillik yapanlara bunlar kadar kaba olamamışım. Ha bir ara olmuştum ban yemiştim zaten. Bu ne laaa. Nasıl firma bu?

Bu firmadan bir kez alışveriş yaptım ve bir sorunla karşılaşmadım, fakat sorulara ve karşıt görüşlülere verdiği küstahça yanıtlar beni soğuttu. Aynı zamanda bileniniz vardır fakat DARK kasalar ebay ve Newegg'de DIYPC olarak markasız satılıyor. Yani uzakdoğudan alınıp marka basılan kasalar.

Kendilerini Facebook üzerinde eleştirmiştim. Eleştirdiğim konu ise kurumsal bir firmaya yakışmayan mesajlarının olduğunu dile getirmekti ve benzer şekilde üslupsuz davranmışlardı.

Objektif olsalar inanın bir çoğumuz yine uygun fiyat olarak Dark vb ürünlerde kendilerini önerirdik. 3 kuruş kazanıp günü kurtarmaya çalışıyorlar ne kadar basitler ya.

Sosyal medya departmanı kötü veya küstah olduğu için koca bir firmayı yermek bence doğru değil, sorunu doğrudan Teknobiyotik'in sitesine iletmek daha mantıklı görünüyor, işgüzar insanlarla uğraşmaktansa buradan şikayet edilmeli.
Şuan kullandığım bilgisayarı bu siteden aldım ve hiç sorun yaşamadım, yer yer tavsiye de ettim , eğer uygun bir ürün bulursam yine alışveriş yaparım diğer firmalar babamın oğlu mu! Yeter ki düzgün ürünleri zamanında yollasınlar (y)
Sonuç olarak hiç bir firmanın tanıtımına, reklamına itibar etmeyin araştırın, öğrenin daha iyisini alın, çevrenizdekilere de böyle yapmayı öğretin derim...

Son düzenleme:
Sosyal medya departmanı kötü veya küstah olduğu için koca bir firmayı yermek bence doğru değil, sorunu doğrudan Teknobiyotik'in sitesine iletmek daha mantıklı görünüyor, işgüzar insanlarla uğraşmaktansa buradan şikayet edilmeli.
Şuan kullandığım bilgisayarı bu siteden aldım ve hiç sorun yaşamadım, yer yer tavsiye de ettim , eğer uygun bir ürün bulursam yine alışveriş yaparım diğer firmalar babamın oğlu mu! Yeter ki düzgün ürünleri zamanında yollasınlar (y)
Sonuç olarak hiç bir firmanın tanıtımına, reklamına itibar etmeyin araştırın, öğrenin daha iyisini alın, çevrenizdekilere de böyle yapmayı öğretin derim...
Diğer firmalar babanın oğlu değil de Teknobiyotik babanın oğlu mu? Amma da savundun. Sosyal medya ve Youtube departmanı Teknobiyotik firmasının bünyesinde mi bünyesinde o zaman yazdığı her kelime Teknobiyotik firmasını bağlar, gerekli takipleri yapmıyorlar ise bu da onların sorunu. Yorumlar bir kenara dursun videonun kendisi etik değil ve yanıltıcı.

@Onur Altuğ Sever hangi cümlem Teknobiyotik firmasını savunuyor anlamadım.
1.Paragrafta sosyal medya yönetiminin sıkıntılı olduğunu Teknobiyotik'in kendi internet sitesine şikayet edilmesini önerdim. 2.Paragrafta ise satıcıların reklamlarına aldırış edilmemesini ve en iyi ürünü en ucuz fiyata alınmasını söyledim tabi güvenilir olmak şartıyla. Hiçbir firmayı savunmadım veya yermedim. Hala diyorum ki alacağım ürün nerede ucuz ve güvenilirse oradan alırım. Teknobiyotik dahil hiçbiri babamın oğlu değil, ben cebime bakarım tıpkı onlar gibi.
Diyelim ki Technopat'daki bir moderatör yanlış bilgilendirme yaptı (yapmaz da :)), bu nasıl koca bir siteye mal edilemezse, sosyal medyada küstah cevaplar yazan kendini bilmez biri de Teknobiyotik'e mal edilmemeli diye düşünüyorum. Şikayet edilsin ve gereken yapılsın.

Böyle bir firma için utanç kaynağı. Firmanın sosyal medya hesaplarına bakan kişileri sokaktan toplamışlar hissi verdi.

Eleştri kabul edemiyorsan karşılaştırma yapmayacaksın. Yapacağım diyorsan da objektif şekilde yapacaksın. Yoksa böyle komik durumlara düşüp, rezil olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı