Teknobiyotik'ten alışveriş yapmayın!

Ben bu tip durumlarla karşılaşmamak için her zaman pazaryerleri üzerinden alım yaparım. Teknobiyotikden daha önce bir kasa satın almıştım. Sitesinde bundan 4-5 yıl önce 50-100₺ civarı daha ucuz olmasına rağmen Trendyol üzerinden almıştım ve sorunsuz gelmişti.

Mekani basın hocam. Baskın basanındır.

Pazartesi oradayım bilet alacağım.

Teşekkürler bilgilendirdiğin için. Ben de oradan kulaklık almayı düşünüyordum, başka siteden alayım öyleyse.

Asla tercih etmeyin pişman olursunuz.

Şikayet oluşturdum zaten savunması bekleniyor Teknobiyotik'in.

Öncelikle geçmiş olsun. Şimdiye kadar Teknobiyotik'den yaptığım hiçbir alışverişte sorun yaşamadım. Birçok kişi sorun yaşıyor ve bu sadece Teknobiyotik için geçerli değil. İncehesap, GameGaraj vb. sitelerinde de bu tür olaylar görülüyor. Mecbur bir yerden alışveriş yapmak gerek. Artık sorun çıkması şansa bağlı.
Haklı olarak da insanlar bu sitelerde alışveriş yapmak istemiyor. (ayrıca Teknobiyotik'in müşteri memnuniyeti çok kötü bunu bende deneyimledim.)

Alakası yok sorun Teknobiyotik'in her gün bile bile yalan söylüyorlar stokunda olmayan ürünü satıp kabul ediyorlar siparişi ama göndermeyip bekletiyorlar ya stoka koymasınlar sonradan mı fark ettiler en başta iptal etsinler 1 hafta geçtikten günler sonra değil.

Zamanında YouTube yorumlarında bana da çok kaba sözler kullanmışlardı, e postalarına yazdım fakat geri dönüş yapmadılar.

Bana da hala yapmadılar kendi uygulamalarındaki destekde ayın 3'ünde oluşturdum 8'inde 1 cümle yazmışlar efendim bugün kargolanacak dediler hala yok.

Daha önce Teknobiyotik üzerinden ekran kartı ve fan aldım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Müşteri hizmetleri ile de sürekli iletişim halindeydim. Sizin böyle bir durum yaşamanız kötü olmuş. Umarım en kısa süre de sorununuz çözülür.

SSD belki ellerinde yoktur ya da kargo yoğunlukları vardır. Ancak her ne olursa olsun size bilgi verilmesi gerekir.

Ellerinde olmayan ürünü satmasınlar yalan söyleyip oyalamasınlar başta belli etsinler o zaman aranızda gizli Teknobiyotik çalışanları durumu buradan örtbas etmeye mi çalışıyor?

Benim kendilerinden 2 adet alışverişim oldu ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Aynı zamanda sorununuzu daha açık bir şekilde belirtir misiniz tam anlayamadım.

Dava THH işlemleri bitsin her şeyi tamamen şeffaf bir şekilde yayınlacağım konuştuğum müşteri temsilcilerini de ve onlar hakkında da suç duyurusunda bulunacağım her şey AP açık deliller kanıtlar elimde avukatlarla görüşüyorum.

Süreç bittikten sonra konuyu kanıtlarıyla açsaydın daha iyi olurdu. Bu şekilde "konuşursam yer yerinden oynar" dedikten sonra arka planda anlaşma yapıp susan siyasetçiler gibi olmuş.

1 2 gün daha verin SSD yanında hediye gönderilim dediklerini yazmamam cevap olur bence kayıt da atarım :)

Başlığa Teknobiyotik yalancıdır ve dolandırıcıdır yazmıştım admin değiştirmiş WhatsApp grubu oluşturdum ses kayıtları görüntüler deliller haklarım şikayet ettiğim kurumlardaki dilekçe süreçler vesaire yazıyor her şey sonuca bağlansın en baştan en sonda detaylı antalacağım objektif olan da olmayan da Teknobiyotik çalışanları bile zaten şu an beni haklı buluyor sizde beni daha iyi anlayıp hak verip paranızı zamanınızın değerini koruyacaksınjz ben 7.400 kaptırdım siz kaptırmayın.

Pazartesi oradayım bilet alacağım.

Asla tercih etmeyin pişman olursunuz.

Şikayet oluşturdum zaten savunması bekleniyor Teknobiyotik'in.

Alakası yok sorun Teknobiyotik'in her gün bile bile yalan söylüyorlar stokunda olmayan ürünü satıp kabul ediyorlar siparişi ama göndermeyip bekletiyorlar ya stoka koymasınlar sonradan mı fark ettiler en başta iptal etsinler 1 hafta geçtikten günler sonra değil.

Bana da hala yapmadılar kendi uygulamalarındaki destekde ayın 3'ünde oluşturdum 8'inde 1 cümle yazmışlar efendim bugün kargolanacak dediler hala yok.

Ellerinde olmayan ürünü satmasınlar yalan söyleyip oyalamasınlar başta belli etsinler o zaman aranızda gizli Teknobiyotik çalışanları durumu buradan örtbas etmeye mi çalışıyor?

Dava THH işlemleri bitsin her şeyi tamamen şeffaf bir şekilde yayınlacağım konuştuğum müşteri temsilcilerini de ve onlar hakkında da suç duyurusunda bulunacağım her şey AP açık deliller kanıtlar elimde avukatlarla görüşüyorum.

1 2 gün daha verin SSD yanında hediye gönderilim dediklerini yazmamam cevap olur bence kayıt da atarım :)

Başlığa Teknobiyotik yalancıdır ve dolandırıcıdır yazmıştım admin değiştirmiş WhatsApp grubu oluşturdum ses kayıtları görüntüler deliller haklarım şikayet ettiğim kurumlardaki dilekçe süreçler vesaire yazıyor her şey sonuca bağlansın en baştan en sonda detaylı antalacağım objektif olan da olmayan da Teknobiyotik çalışanları bile zaten şu an beni haklı buluyor sizde beni daha iyi anlayıp hak verip paranızı zamanınızın değerini koruyacaksınjz ben 7.400 kaptırdım siz kaptırmayın.
Neden durumu ört bas etmeye çalışıyım? Yazımın sonunda da belirttim. Elinde de yoksa yine bilgi verilmeli diye.

Neden durumu ört bas etmeye çalışayım? Yazımın sonunda da belirttim. Elinde de yoksa yine bilgi verilmeli diye.

Çılgınlar gibi pazartesiyi bekliyorum çok sinirliym kusura bakmayın her gün yalan duymaktan üstüne pişkin pişkin kargoya verdik fatura kestik hatta size saati söyleyeyim 10:25 diyen adamın karşısına çıkacağım anı bekliyorum.

Yine bir Teknobiyotik mağduru. Bilgisayar toplamak için birkaç parça almıştım bunlardan. İade için yolladım başta ekran kartının kablosu eksik dediler kabul etmediler. Sonra kontrol edin tekrar mümkün değil dedim. Eksik olmadığını gördüklerinde ürünler tam performans çalışıyor bu yüzden iade alamayız dediler. Sonra şikayetvara yazdım. Özellikle ekran kartının kutusunu açarken yırttıkları için kutularda hasar var yeniden satılabilirliğini yitirmiş deyip kabul etmediler iadeyi. İşlemcinin kutusu yoktu bu arada tray almıştım. SSD kutusunu da tersten açmışım diye kabul etmediler. Gerçekten şaka gibi bir firma. En son THH'ye başvurdum ve red yedi başvurum. Sebebi ise sarf malzemesi olarak geçtiği için iade edilemez ürünler olduğu söylendi. Attığım kanıtlar yazılar hiçbirini kontrol etmediler bile. Aylardır bekleyip uğraşmamı geçtim tekrar zararına sattım tüm parçaları kurtuldum.

Yine bir Teknobiyotik mağduru. Bilgisayar toplamak için birkaç parça almıştım bunlardan. İade için yolladım başta ekran kartının kablosu eksik dediler kabul etmediler. Sonra kontrol edin tekrar mümkün değil dedim. Eksik olmadığını gördüklerinde ürünler tam performans çalışıyor bu yüzden iade alamayız dediler. Sonra şikayetvara yazdım. Özellikle ekran kartının kutusunu açarken yırttıkları için kutularda hasar var yeniden satılabilirliğini yitirmiş deyip kabul etmediler iadeyi. İşlemcinin kutusu yoktu bu arada tray almıştım. SSD kutusunu da tersten açmışım diye kabul etmediler. Gerçekten şaka gibi bir firma. En son THH'ye başvurdum ve red yedi başvurum. Sebebi ise sarf malzemesi olarak geçtiği için iade edilemez ürünler olduğu söylendi. Attığım kanıtlar yazılar hiçbirini kontrol etmediler bile. Aylardır bekleyip uğraşmamı geçtim tekrar zararına sattım tüm parçaları kurtuldum.

İadeyi geç almışsınız Şikayetvar'dan sizi gördüm. Ben mahkeme THH ne varsa hem yalan söyleyen hem de prosedür dışı işlem yapan müşteri temsilcisi çalışanlar firma hakkında elimden gelen her şeyi yapacağım ve avukatlara yaptıracağım asla işin peşini bırakmayacağım.

İadeyi geç almışsınız Şikayetvar'dan sizi gördüm. Ben mahkeme THH ne varsa hem yalan söyleyen hem de prosedür dışı işlem yapan müşteri temsilcisi çalışanlar firma hakkında elimden gelen her şeyi yapacağım ve avukatlara yaptıracağım asla işin peşini bırakmayacağım.

İade alamadım maalesef. Attıkları fotoğraflara baktıysanız SSD kutusunu bile göstermişler. Üstüne kendileri zarar verip ben vermişim gibi gösterdiler. Ürünlerin sağlam olduğunu bu yüzden iade alamayacaklarını söyledikleri halde bu kanıtlara bakmadı bile THH. :D

İade alamadım maalesef. Attıkları fotoğraflara baktıysanız SSD kutusunu bile göstermişler. Üstüne kendileri zarar verip ben vermişim gibi gösterdiler. Ürünlerin sağlam olduğunu bu yüzden iade alamayacaklarını söyledikleri halde bu kanıtlara bakmadı bile THH. :D

Bana da bakmasınlar da göreyim. Onları asıl ben red eder adalet yolunu bulana kadar bu haksızlığı bu yalanları bana yaşatan herkesten hesap sorarım da sordururum da. En ufak sorumlusu dahil herkesi içine katarım olayların ve yüzde 1 payı olan insana bile yüzde 1 olan o cezasını ödetirim ödettireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı