Teknolojipazar.com rezilliği

Nasıl da korkuyorlar THH'den. 😁
Aynen öyle. Ben de bir satıcıya 3 defa ulaşmaya çalışıp ulaşamayınca THH'ye gitmiştim, kendileri beni aramıştı.

2 kere THH'ye başvuracağımı söyledim fakat nafile. Kendilerinden emin bir şekilde başvurup yasal hakkınızı arayabilirsiniz dediler. Sanırım sipariş size ulaşmadan iptal ettiler siparişi, ben de adreslerine kargolayıp sonra THH'ye mi şikayet etsem acaba.
THH'ye şikayet edin ama kargolamayın, kargolarsanız sıkıntı çıkabilir.

Arkadaşlar bilginiz olsun diye söylüyorum, THH'ye firmayı şikayet ettim ve şikayet ettiğimi de kendilerine bildirdim. Şikayetvar'da paylaştım. Umarım sizlerin de başına böyle olumsuzluklar gelmez.

Hiçbir üretici firma öyle dandik lastikle kabloları sıkıştırmış PSU göndermez.
Satıcı firma açık ve net şekilde kullanılmış ürün göndermiş.
Buna da verdikleri cevap: Sadece lastik var diye mi iade edeceksiniz? Ben hayatımda böyle bir akıl tutulması görmedim.

2 kere THH'ye başvuracağımı söyledim fakat nafile. Kendilerinden emin bir şekilde başvurup yasal hakkınızı arayabilirsiniz dediler. Sanırım sipariş size ulaşmadan iptal ettiler siparişi, ben de adreslerine kargolayıp sonra THH'ye mi şikayet etsem acaba.
Hayır sipariş bana ulaştı, teslim aldım, dış korumayı açtığımda içerisinden benim istediğim ekran kartı çıkmadı. Ben toplamda kartı teslim aldıktan sonrw 1.5 ay kadar uğraştım.

Hayır sipariş bana ulaştı, teslim aldım, dış korumayı açtığımda içerisinden benim istediğim ekran kartı çıkmadı. Ben toplamda kartı teslim aldıktan sonrw 1.5 ay kadar uğraştım.
Uğraştım derken sadece THH'e şikayet edip beklemediniz mi hocam? Çünkü ben de şu an bekleyeceğim sadece, yoksa ben de mi uğraşayım?

Evet arkadaşlar hızımı alamayıp CİMER'e de şikayet ettim. Mağduriyetim giderilene kadar her türlü yolu mübah olarak görüyorum. Onlarca kişiyi mağdur eden bu firma hakkında artık bir işlem başlatılması gerektiğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı