Televizyon ömrü ne kadardır?

İcardiemir99

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Biz linke verdiğim televizyonu aldık. Bu televizyonda çok sık Google Netflix'e YouTube giriyoruz açıkçası donmuyor ama akıcıda değil bu Google'da sitelere girmek televizyonun ömrünü kısaltır mı ve bu televizyonda 4K HDR gibi özellikler var bu özellikler zamanla ölür mü? Çünkü seneye PS5 almayı düşünüyorum ve HDR 4K oynamak istiyorum endişem odur bozulur mu?

Arkadaşlar merhaba. Biz linke verdiğim televizyonu aldık. Bu televizyonda çok sık Google Netflix'e YouTube giriyoruz açıkçası donmuyor ama akıcıda değil bu Google'da sitelere girmek televizyonun ömrünü kısaltır mı ve bu televizyonda 4K HDR gibi özellikler var bu özellikler zamanla ölür mü? Çünkü seneye PS5 almayı düşünüyorum ve HDR 4K oynamak istiyorum endişem odur bozulur mu?

Link nerede hocam?

4K olan bir televizyonun çözüürlüğünün zamanla düşmesi imkansız hiçbir şey olmaz.
Ekledim.

Fiziksel olarakmı yani sopayla vurmak gibi.

Evet sopayla vurmak gibi.

Vestel televizyon uzun ömürlüdür oturma odamızda çok eski Vestel'in tüplü televizyonu var belki 20 yıllıktır hiç arıza yapmamış maşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı