Termal macun pumpout effect

• Konuyu başlatan gen2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 71B

gen2

Megapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar Predator Helios 300 laptop sahibiyim ve stok termal macunu yakın bir zamanda kuruduğu için CM MasterGel maker ile değiştirdim. Değişim sonrası sıcaklıklarda 15 dereceye yakın bir düşüş yaşadım ve çok memnun oldum. Ancak maalesef bu mutluluk uzun sürmedi işlemden bir ay sonra sıcaklıklar 5 derece ve artı 2 hafta sonra bir 5 derece daha arttı. Pumpout'dan etkilenmemek için viskozitesi fazla olduğu için MasterGel maker tercih etmiştim ancak pratikte istediğim sonucu alamadım. Macun tavsiyesi (laptopta denenmiş ve pumpout yaşanmamış) veya durumla ilgili herhangi bir fikri olan arkadaşlar hoş geldiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@gen2 takip numaranızı sizin için sıkıntı yoksa paylaşabilir misiniz kendimle karşılaştırmak için ( adresiniz vs gözükmüyor takip numarasından)
Soyle yani.

Screenshot from 2022-05-14 23-04-55.png

Gecerse olabilir.
Çok minnettar olurum hocam 5 haziranda okulum bitiyor ve memlekete dönmek durumundayım yurt kapandığı için ve 5 ay sonra ancak Ankaraya dönebilirim. servisle konuşmuştum macun geldiğinde uygulayacaklarını söylediler ama çindeki bu karantinadan dolayı çok gecikecek benim sipariş ve memleketimde servis yok. Satarsanız gerçekten çok ama çok sevinirim

Benim de 19 gün olmuş uçak iniş yapalı. Gümrüğe giremedi hala. Anlamsız bir boşluk var gümrük öncesi, sebebini bilen varsa yazsın lütfen. Hiç böyle bir bekleme yaşamadım daha önce.

Dosya Ekleri

• 7C1B7DB5-F417-4195-9580-CBFCA9A67DAA.png
    7C1B7DB5-F417-4195-9580-CBFCA9A67DAA.png
    329,1 KB · Görüntüleme: 82
Benim de 19 gün olmuş uçak iniş yapalı. Gümrüğe giremedi hala. Anlamsız bir boşluk var gümrük öncesi, sebebini bilen varsa yazsın lütfen. Hiç böyle bir bekleme yaşamadım daha önce.
PTT ile iletişime geçin belki biliyorlardır. Satıcıya da sorun bir de isterseniz
@gen2 Gregorz Brzecz hocama ulaşabileceğim yer var mı? Discorddan konuşmuştunuz siz galiba

Son düzenleme:

Geri
Yukarı