Termal macun pumpout effect

• Konuyu başlatan gen2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 71B

gen2

Megapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar Predator Helios 300 laptop sahibiyim ve stok termal macunu yakın bir zamanda kuruduğu için CM MasterGel maker ile değiştirdim. Değişim sonrası sıcaklıklarda 15 dereceye yakın bir düşüş yaşadım ve çok memnun oldum. Ancak maalesef bu mutluluk uzun sürmedi işlemden bir ay sonra sıcaklıklar 5 derece ve artı 2 hafta sonra bir 5 derece daha arttı. Pumpout'dan etkilenmemek için viskozitesi fazla olduğu için MasterGel maker tercih etmiştim ancak pratikte istediğim sonucu alamadım. Macun tavsiyesi (laptopta denenmiş ve pumpout yaşanmamış) veya durumla ilgili herhangi bir fikri olan arkadaşlar hoş geldiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle de garip bir durum var; satıcıya ilk sorduğumda bana gecikmenin sebebinin karantina olduğunu söyledi. İkinci sorduğumda ise ürünün 25 Nisanda Çin'den ayrıldığını söyledi. Eğer 25 Nisanda Çin'den ayrıldıysa karantina ile bir alakası kalmaması lazım. İşin sonunda kargonun geleceğini tahmin ediyorum ama ya tamamen unuttuğum bir zaman gelecek ya da hasarlı bir şekilde gelecek, düşük bir ihtimal de kayıp olabilir. Fed-ex ile almak en mantıklısı gibi duruyor ama biraz tuzlu. O yüzden aciliyeti olmayanlara bir süre bu konuyu takip etmelerini tavsiye ederim.

Fed-ex hakikaten tuzlu. Bende unuttum deyip bekleyeceğim artık. Belki daha çabuk gelir ki bildiğim bir örneği var. Hayırlısı artık.

Caplinq diye bir site satiyor, birde lazada.com'da satiliyormus.
Hocam merhabalar ben Acer Nitro 5 kullanıcısıyım termal macun pump out olayından muzdarip im kesin bir çözüm olarak thermal girzzly carbonaut alayım diyorum çünkü macun denemekten ve değiştirmekten gerçekten sıkıldım artık. İşlemci sıcaklık değerlerini 80-85 derece civarında tutsa yeterli olur benim için. Sizce almalı mıyım şuan Mastergel Maker kullanıyorum ilk sürdüğüm zaman macunu sıcaklıklarım GTA 5 de 77-78 derece iken şuan 88-92 arasında bu padi alırsam ortalama bir sıcaklık yakalayabilir miyim 85 derece gibi, yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam merhabalar ben Acer Nitro 5 kullanıcısıyım termal macun pump out olayından muzdarip im kesin bir çözüm olarak thermal girzzly carbonaut alayım diyorum çünkü macun denemekten ve değiştirmekten gerçekten sıkıldım artık. İşlemci sıcaklık değerlerini 80-85 derece civarında tutsa yeterli olur benim için. Sizce almalı mıyım şuan Mastergel Maker kullanıyorum ilk sürdüğüm zaman macunu sıcaklıklarım GTA 5 de 77-78 derece iken şuan 88-92 arasında bu padi alırsam ortalama bir sıcaklık yakalayabilir miyim 85 derece gibi, yardımcı olursanız sevinirim.
Kullananlar oldu konuya yazdilar performansinin cok kotu olmadigini soylediler bilmiyorum acikcasi test etme sansim olmadi. Surda bir termal pad test edilmis. Pek ic acici gorunmuyor. Dis macunu daha iyi performans veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullananlar oldu konuya yazdilar performansinin cok kotu olmadigini soylediler bilmiyorum acikcasi test etme sansim olmadi. Surda bir termal pad test edilmis. Pek ic acici gorunmuyor. Dis macunu daha iyi performans veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam burada adam masaüstü bilgisayarda test ediyor ve sistemi benim sistemime göre çok daha güçlü. Bildiğiniz üzere masaüstü bilgisayarlar daha yüksek enerji çekiyorlar o yüzden daha yüksek sıcaklık vermesi normal. Benim işlemcim i5 8300h 45w enerji çekiyor, ekran kartımda 1050 ti bu yüzden bence benim bilgisayarımda bu kadar kötü performans vereceğini sanmıyorum.

Hocam burada adam masaüstü bilgisayarda test ediyor ve sistemi benim sistemime göre çok daha güçlü. Bildiğiniz üzere masaüstü bilgisayarlar daha yüksek enerji çekiyorlar o yüzden daha yüksek sıcaklık vermesi normal. Benim işlemcim i5 8300h 45w enerji çekiyor, ekran kartımda 1050 ti bu yüzden bence benim bilgisayarımda bu kadar kötü performans vereceğini sanmıyorum.
Bilmiyorum dis macunu daha iyi performans veriyor iste videoda.

Bilmiyorum dis macunu daha iyi performans veriyor iste videoda.

Şu videoyu bir inceleyebilir misiniz sizin bilgisayarınızın aynısı dil Portekizce ama izleyerek değerlere bakarak anlaşılabilir.

Şu videoyu bir inceleyebilir misiniz sizin bilgisayarınızın aynısı dil Portekizce ama izleyerek değerlere bakarak anlaşılabilir.
Incelemesi gereken sensin bence aklina yatiyorsa al kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı