The Last of Us Part II Oyununun Resmi Çıkış Tarihi Belli Oldu

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
The Last of Us Part II'nin çıkış tarihi bir fragman ile duyuruldu. The Last of Us Part II çıkış tarihi 21 Şubat 2020.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Futbol ve NBA harici hiçbir oyunu oynayamıyorum. Hele aksiyon oyunlarını kesinlikle beceremiyorum. Mesela futbol ve NBA oyunlarını da PC'de oynayamıyorum. Alışkanlık sanırım.

Klavye ve fare aparatları ucuz olsa, 1 dakika durmam direkt konsol alırım. Ancak oyun fiyatları da yüksek. Bir de o konu var.

Türkçe Dublaj ve Altyazı seçeneği de varmış.
Açıkcası bana bu patlayacak gibi geliyor bilmiyorum, ilk oyunun hikayesi çok aman aman değildi, neler olacağını kestirebiliyordu insanlar ama hikaye anlatışı ve araya giyen o müzikleriyle cidden başarılı bir yapım olmuştu benim gözümde.
Umarım bunu sevgili dramasına çevirip oyunun sonunda Joel veya Ellie'nin annesi mi seçenekleriyle karşımıza gelmezler. Ne kadar Ellie'nin annesi ona doğum'dan sonra öldü dense de bana pek inandırıcı gelmedi. Bakalım neler çıkacak.

Son düzenleme:
Ayrıca The Last of Us Remastered oyunu Ekim ayında PS Plus üyelerine ücretsiz.
Bu haber güzel oldu. 9-10 kere bitirmişliğim olsa da ikinci kez aldığım PS4 için tekrardan oynamak istiyordum. Bir 10 kere daha bitirip 20'ye tamamlarım :) Oynamaya doyamadığım bir oyun. Ayrıca bu fragmandaki grafiklere bakınca bariz PS5 için hazırlandığı belli. PS4 için grafikleri daha düşük olacaktır.

Bu haber güzel oldu. 9-10 kere bitirmişliğim olsa da ikinci kez aldığım PS4 için tekrardan oynamak istiyordum. Bir 10 kere daha bitirip 20'ye tamamlarım :) Oynamaya doyamadığım bir oyun. Ayrıca bu fragmandaki grafiklere bakınca bariz PS5 için hazırlandığı belli. PS4 için grafikleri daha düşük olacaktır.
Umarım öyle olur, grafikler Remastered'la hemen hemen aynı geldi gözüme. Ufak dokunuş yapmışlar o kadar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı