The Witcher 3 çok sıkıcı geliyor

byr3xowa

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi geceler arkadaşlar, gecen sene Witcher 3 indirdim ama çok sıkıcı geldi. Yarım saat küçük kızı kovalıyoruz (kim olduğunu bilmiyorum) sonra dövüşüyoruz.
Orada bıraktım, şimdi tekrar indirip oynasam mı? Oyun ne zaman açılıyor veya hep böyle yavaş mı?

İyi geceler arkadaşlar, gecen sene Witcher 3 indirdim ama çok sıkıcı geldi. Yarım saat küçük kızı kovalıyoruz (kim olduğunu bilmiyorum) sonra dövüşüyoruz.
Orada bıraktım, şimdi tekrar indirip oynasam mı? Oyun ne zaman açılıyor veya hep böyle yavaş mı?

İlk başlarda oyun çok sıkıcı. Sonrasında alışıyorsun. Witcher 3'ü sevmem ama ilk başlarda sıkılman normal. Hikayeyi gösteriyor işte.

Aga daha baştasın. Birkaç saat oyna bi. Cidden taş gibi oyundur kendisi. Tutorialdan sıkılıp birakir mi insan.

Witcher 3 öncesinde evrende neler yaşandığını bilmezsen sıkılırsın. Öncesinde yaşananları öğrenmen lazım. Bunun için de önceki oyunları oynaman lazım. Oynayıp oynamadığını belirtmemişsin, oynamadıysan 1'in hikayesini dinleyip 2'yi oynayabilirsin.

Oyun zaten yavaş ilerleyen bir oyun demek ki size hitap etmemiş seveceğinizi sanmıyorum bende sevmedim kütüphanemde duruyor.

Witcher 3 öncesinde evrende neler yaşandığını bilmezsen sıkılırsın. Öncesinde yaşananları öğrenmen lazım. Bunun için de önceki oyunları oynaman lazım. Oynayıp oynamadığını belirtmemişsin, oynamadıysan 1'in hikayesini dinleyip 2'yi oynayabilirsin.

Evet oynamadım ikisini de 1'in hikayesini nereden dinleyebilirim?

Geri
Yukarı