Witcher 3 combatı sıkıcı mı?

sentenz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Şu an Horizon Zero Dawn oynuyorum, kütüphanemde AC Valhalla var oynamadığım, Batman Arkham Knight falan var. Elden Ring'i 46 saate bitirdim. Şu an Horizon'un 4. saatindeyim ama aklım Witcher'e gidiyor, New gen Update öncesinde 9 saat oynayıp silmiştim fırsat olmadığı için. Combatı günümüz oyunlarına göre nasıldır sizce? Biliyorum çoğu kişi hikayesi için oynuyor ama combatındaki kol bacak koparmalar falan aslında oldukça hoş gözüküyor, çoğu kişi combat sıkıcı falan demiş ama genel bir görüşleri alayım diye yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günümüze göre biraz yavaş ve sıradan kalıyor ama ben Witcher 3 combatı yüzünden diğer combat oyunlarından zevk alamaz oldum. Bana aşırı zevk veriyor.

Witcher 2 biraz bayıyor, W3 gayet keyifli. Tekrara düşüyor mu elbette düşüyor :D

Ben Witcher 2'yi gerek harita anlamında, gerek yan görevlerin azlığı anlamında daha çok sevmiştim. Witcher 2'yi sevmeme nedeninizi merak ettim doğrusu.
(Witcher 3'ün ana hikayesi ilk 2 oyundan çok daha iyi. Ben sadece haritanın W3'te çok büyük ve yan görevlerin aşırı fazla olmasının beni sıkmasından dolayı böyle bir soru sordum.)

Ben Witcher 2'yi gerek harita anlamında, gerek yan görevlerin azlığı anlamında daha çok sevmiştim. Witcher 2'yi sevmeme nedeninizi merak ettim doğrusu.
(Witcher 3'ün ana hikayesi ilk 2 oyundan çok daha iyi. Ben sadece haritanın W3'te çok büyük ve yan görevlerin aşırı fazla olmasının beni sıkmasından dolayı böyle bir soru sordum.)

Maksimum 8-10 saat oynamışımdır.

Görüntü kalitesi yetersiz demeyeceğim, süper değildi ama yeterliydi. Karakter kontrolü maalesef bu kadar yeterli değil. Haritası çok kısıtlayıcıydı. Bir yerden bir yere gitmeye çalışırken çok fazla tıkanmıştım. Zaten hoplama zıplama gibi şeylerin olmamasıda oyun hevesini kırıyor.

En son hatırladığım galiba kolları olan bir yaratık kesmiştim oradan bir yere gitmem gerekiyordu. Gidemediğim için silmiştim.

Geri
Yukarı