The Witcher Blood and Wine DLC'si alınmalı mı?

Haritadaki tüm soru işaretlerine gidip bakacaksın, bütün yan görevleri yapacaksın ki ben hayatımda bu kadar kaliteli yan görevler görmedim bir tanesi bile zevksiz değil. Milletin evine girip çoluğun çocuğun rızkını lootlayacaksın. At sırtında uzun uzun gezerken bir yandan o efsanevi müzikleri dinleyeceksin. Yolda sana saldıran örümcekleri kesip simya için gerekli malzemeleri toplayacaksın. Gidip tüm Gwent kartlarını toplayacaksın. Oyunun içinde yaşayıp Geralt olacaksın.
Herkes oyunu unutsam da tekrar başlasam diyor. Öyle bi anda başlamak istiyorum ki bütün sıkıntı, stres, keder hepsini unuttursun. Sence en uygun zamanı nasıl seçerim?

Herkes oyunu unutsam da tekrar başlasam diyor. Öyle bir anda başlamak istiyorum ki bütün sıkıntı, stres, keder hepsini unuttursun. Sence en uygun zamanı nasıl seçerim?

Diziyi izle, bazı sahnelerde igni ve quen hatta yrden öyle atılmaz diyorum.
Oyuna girip Full mutasyonlu aard filan atıyorum çok güzel oluyor. :D

Son düzenleme:
Sırf şu manzara için bile alınır ki, senaryodan bahsetmiyorum.

Eki Görüntüle 1253863

Sizce standart sürümü bitirdikten sonra DLC oynamalı mıyım?

Blood and Wine DLC'sini alın. Ayrıca Hearts of Stone DLC'si de var onu da alın. Ana hikayeyi bitirdikten sonra bu DLC'leri sırasıyla oynamaya başlayabilirsiniz. İlk önce Hearts of Stone'u öneririm.

Önce standart sürümü ana hikayeyi bitiriyim sonra DLC oynayayım değil mi?

Sizce standart sürümü bitirdikten sonra DLC oynamalı mıyım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu yapmak ister misin? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı