Tipsiz olmak

Hocalarım selam. Çevremdeki çoğu kişi tipsiz olduğumu söylüyorlar, bende onlara katılıyorum. Bu da özgüvensizliğe yol açıyor ve kızların çoğu da tipe baktığı için tipten kaybediyorum. Tipimi nasıl daha düzgün hale getirebilirim? Bu konuda çok bilgim olmadığı için ağabey ve kardeşlerimden tavsiyeler bekliyorum. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın. Buraya kadar okuduysanız teşekkür eder ve herkese iyi sosyaller dilerim.

Öncelikle çevrenden uzaklaş. Giyimine ve öz bakımına özen göster. Bu arada saç çok önemli hangisi yakışıyorsa onu yapın deneyin yani. Ek olarak spor yap fit vücuda sahip ol. Spor salonunda iyi arkadaşlar edinebilirsin.

Dış görünüşünüzle alay edecek kadar yıkık insanlarla arkadaşlık kurmayın derim. Türk kızlarını da iplemeyin zamanında benimle de çok alay ediyorlardı kendimi değiştirmek yerine beni bu halimle kabul etmelerini bekledim. Ederlerse ederler etmezlerse kapı orada. Bu kadar basit.

Hocam böyle bir şey imkansız. Tipe baktığınızı red ederseniz insanlığınızı da reddetmişsinizdir demektir.

Tipe bakmıyorum, iç güzellik önemli diyen arkadaşlar dışı güzel olmayan kimsenin içine bakmıyor. Tipsizsen "seni arkadaş olarak görüyorum" lafını çok duyarsın. Çünkü seçenek değilsin. Evet iç güzelliğe bakıyorlar ama sadece dışı güzel olanın iç güzelliğine bakıyorlar.

Maalesef tip çok önemli bir etken. Kaldı ki bence o kadar çirkin değilsindir. Benim de abartılı yakışıklılığım yok ancak ortalamanın üstünde olduğum kesin. Biz buna doğal seçilim diyoruz. İnsan oğlunun genlerinde var bu. Her iki cinsiyet de otomatik olarak daha güzelini eş olarak seçiyor. E o zaman sende vücut yap? Kızlar her ne kadar egosuna yenik düşüp erkeğin ondan daha üstün olduğunu hissettiği için kaslı ve dominant erkek yerine göbekli erkek tercih ediyorum diyor. Şu an basketbol ile uğraşıyorum ve fit bir vücudum var. Kızlar tarafından da beğenilen bir tipim hatta dedikodular bile kulağıma geliyor. Ancak dediğim gibi tipi belki değiştiremezsin ama kas yaparsan 1-0 öne çıkmış olursun.
Delikanlı bi şahıs kendini bu kadar övmez. Koca Fatih bile kendini övmedi bu kadar sen kimsin la. Çocuk burada konu açmış cevap ver geç.

Öncelikle çevrenden uzaklaş. Giyi mine ve öz bakımına özen göster. Bu arada saç çok önemli hangisi yakışıyorsa onu yapın deneyin yani. Ek olarak spor yap fit vücuda sahip ol. Spor salonunda iyi arkadaşlar edinebilirsin.

Eklemek istediğim bir şey daha var, ezik olma. Sen kendin ile barışık olabilirsin ama diğerlerinin sana tipsiz demesine müsaade etme çek s...tiri gitsinler.

Eğer iyi bir kız olsaydı tipe bakmazdı. Şahsen tipe bakmıyorum.

Hocam tip belli bir yere kadar lazım mesela okulda başka bir sınıftaki kızı sevdin ne kız senin kişiliğini biliyor ne sen onun kişiliğini biliyorsun açıldığında senin tipine bakacak tip önemsiz kişilik çok daha önemlidir tabiri %100 doğru değildir.

Hocalarım selam. Çevremdeki çoğu kişi tipsiz olduğumu söylüyorlar, bende onlara katılıyorum. Bu da özgüvensizliğe yol açıyor ve kızların çoğu da tipe baktığı için tipten kaybediyorum. Tipimi nasıl daha düzgün hale getirebilirim? Bu konuda çok bilgim olmadığı için Ağabey ve kardeşlerimden tavsiyeler bekliyorum. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın. Buraya kadar okuduysanız teşekkür eder ve herkese iyi sosyaller dilerim.
Hocam vücut yapın ve bakımlı olun gerçekten tip önemli değil birde giyiminize kuşamınıza dikkat edin modaya ayak uydurun.

Hocalarım selam. Çevremdeki çoğu kişi tipsiz olduğumu söylüyorlar, bende onlara katılıyorum. Bu da özgüvensizliğe yol açıyor ve kızların çoğu da tipe baktığı için tipten kaybediyorum. Tipimi nasıl daha düzgün hale getirebilirim? Bu konuda çok bilgim olmadığı için Ağabey ve kardeşlerimden tavsiyeler bekliyorum. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın. Buraya kadar okuduysanız teşekkür eder ve herkese iyi sosyaller dilerim.
Kaderimiz bozuk.

Geri
Yukarı