Tipsiz olmak

Bende eskiden öyleydim ama bu tür düşünceleri aklımızdan atmamız gerekiyor öncelikle biraz vücut yapın ve saçınızı uzatın sakal ve bıyığa dikkat edin ayrıca giyiminizede dikkat edin örneğin biraz daha bol giyinin şapka vb. şeyler kullanın gerekirse çeşitli aksesuarlar kullanın ama bunları yaparken öz güvenli olun ki başarılı olasınız.

Hocalarım selam. Çevremdeki çoğu kişi tipsiz olduğumu söylüyorlar, bende onlara katılıyorum. Bu da özgüvensizliğe yol açıyor ve kızların çoğu da tipe baktığı için tipten kaybediyorum. Tipimi nasıl daha düzgün hale getirebilirim? Bu konuda çok bilgim olmadığı için Ağabey ve kardeşlerimden tavsiyeler bekliyorum. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın. Buraya kadar okuduysanız teşekkür eder ve herkese iyi sosyaller dilerim.

Tipsiz erkek yoktur bakımsız erkek vardır. İyi giyinin saçınızı güzel kestirin ve spor yapın.

Arkadaşlarında dedikleri gibi sağlıklı bir yaşamın sizin moralinizi düzeltmesi çok yüksek ihtimal. Spor, giyim, bakım sizi güzel bir sonuca ulaştırır. Yüz şeklinizden memnun değilseniz sakal bırakabilirsiniz.

Geri
Yukarı