TLauncher virüs mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar T*auncher'e herkes virüslü diyor. Siz ne düşünüyorsunuz. Her şeye virüs deniliyor bende daha yeni kurup silmiştim hafif bir tırsmadım değil. Öncelikle bu virüs bir keylogger mi? Steam, Valorant, Discord gibi hesaplar patlar mı? Aslında hiç umursamayacaktım ama Steam gibi hesaplarımın patlama olasılığı beni korkuttu.
Herşeye güvenmemelisin.Dün roblox sisteminde sorun vardı şuanda çalışıyor ve discord vb. olan hesaplar patlamaz.Neden? Çünkü TLlancuer yapmıyor hack yada patlarsa sıfırlamanı öneririm buarada TLancuer heck yapamaz dosya bölgelerinde bakındım ve keylogger.exe diye bir exe türü yoktur.(TLancuerin dosyalarında yoktur demek istedim yanlış anlamayın)

Geçenlerde YouTube da gördüm, Normalde türkçe videolara bakınmam gereksiz diye ama ilgimi çekmişti. Bende baktım, ve evet virüs fakat şu anlık zararsız ileride Rusya ekonomisi batınca iyice savaştan(Tl*uncher rus) belki Pc de ki hesaplar patlıyabilir. Antivürüs lerde gözükmüyormuş fakat antivürüsün bir ayarını devre dışı bırakıyor ve algılayamıyor. Format atmakda fayda var diyorlar ileride ne olacağı belirsiz. Tl legacy aslında gerçek olan Tl*uncher ve o zararsız onu indirebilirsiniz.

Niye sonuna kadar okumadan dislike atıyonuz ####

Son düzenleme:
Şu an kuyunun dibindeki taşı arıyoruz farkında mısınız? Dünden beri sayısız konu açıldı. Hatta halk format için sıraya girmiş durumda. Resmen format kuyrukları oluştu, karneyle format satıyorlar. Sakin olun.

Beyler madem T*Launcher'in Java'sı virus o zaman sitesinden indirin ve T*Launcher'in kurmasına izin vermeyin. Teşekkürler.

Geçenlerde YouTube da gördüm, Normalde türkçe videolara bakınmam gereksiz diye ama ilgimi çekmişti. Bende baktım, ve evet virüs fakat şu anlık zararsız ileride Rusya ekonomisi batınca iyice savaştan(Tl*uncher rus) belki Pc de ki hesaplar patlıyabilir. Antivürüs lerde gözükmüyormuş fakat antivürüsün bir ayarını devre dışı bırakıyor ve algılayamıyor. Format atmakda fayda var diyorlar ileride ne olacağı belirsiz. Tl legacy aslında gerçek olan Tl*uncher ve o zararsız onu indirebilirsiniz.

Niye sonuna kadar okumadan dislike atıyonuz ####
Yalnız Rusya ekonomisi şu anda yükselişte, savaş bile adamların parasının değerlenmesine sebep oldu bunun için dandik bir Minecraft launcheri mi kullanacaklar?

TLaunc*her'i Minecraft oynadığım zamanlarda uzun süre kullandım ve sorun yaşamadım. Eğer ortaya virüs diye iddia atılıyorsa da ciddi kanıtın olması gerekir. Argümanı destekleyecek kanıt var mı?
Yok, olanları da eledik zaten hocam. Argümanlar dışı ne vardır orası Allah kerim fakat şu anda atılan argümanlar boş diye anlıyoruz.

@Rael Sadalmalik uygulama yıllardır piyasada var, yeni uygulamada da değil. Eğer ortada ciddi bir kanıt varsa incelemek isterim, yıllardır piyasada olan bir uygulamanın kullanıcılarına virüs atacağını düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı