TLauncher virüs mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu mesajı silemediğim için düzenliyorum.

Son düzenleme:
T Launcher orijinal Java'yı değil, kendi Java'sını indiriyor.
Hash değerleri aynı.
Edit: Artık Oracle'dan indiriyor javayı.
Ayrıyeten t Launcher kurucuları bir sunucunun sahibinden para alamaz ise sunucuyu kara listeye alıyor ve o sunucuya t Launcher'dan tekrar giremiyorsunuz.
Bunun kanıtını isterim ama bu da virüsle alakalı bir şey değil.

Yuukrp kanalında kanıtları var.
Yok o arkadaş hiç bir şeyi kanıtlayamadı. Özellikle de onun hakkında bir yazı hiç göremedim, sadece yok.
Meşhur antivirüs atlatıcının açıklaması:

X Launcher'ı neden sunucuları yasaklasın ki? Zaten X Launcher'ı ilk kuran kişi arthur. C oluşumu yeni domain alıp Arthur'a teklif vermiş. Arthur kabul etmiş Launcher'ı kodlamış 4 ay sonra falan ekipten ayrılmış. Sonra X Launcher adındaki bütün domainlere telif atmaya başlamış.

Zaten korsan Launcher'larda çoğu servera girilmiyor. Bunun X Launcher'ın alakası olduğunu düşünmüyorum.

Zaten korsan Launcher'larda çoğu servera girilmiyor. Bunun X Launcher'ın alakası olduğunu düşünmüyorum.
Üşenenler için gogıl arama linki.
yıldızı silin linkteki

Arkadaşın Have you Ever Seen This Man memesi için videosu, yarılacağım :D:D:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

X Launcher'ı neden sunucuları yasaklasın ki? Zaten X Launcher'ı ilk kuran kişi arthur. C oluşumu yeni domain alıp Arthur'a teklif vermiş. Arthur kabul etmiş Launcher'ı kodlamış 4 ay sonra falan ekipten ayrılmış. Sonra X Launcher adındaki bütün domainlere telif atmaya başlamış.

Kanıt dediğiniz şey 14 yaşındaki birinin hiçbir kanıt olmaksızın bundan söz etmesi. Yaşı küçük diye yalancı demiyorum ama bu bilgiyi nereden öğrendi acaba :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı