TOGG seri üretim için gün sayıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şurada seçime az kaldı. İktidar değişecek büyük ihtimalle. O sınırsız, karşılıksız destek kesilince bu proje devam edecek mi kaçacaklar mı hep beraber görelim bakalım.

Yandaşlardan alınan mı?
Yandaşlara akıtılan kaynakların hangilerini sayalım?
Fabrikaları mı, limanları mı, Tekel'i mi, fındığı mı, ormanları mı, dağları mı, ovaları mı?...
Şu 2016'dan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu 2021'den:

Daha ister misin?

Beşlileri, pudracıları, Venezuella'ya maske taşıyan yardımseverleri! Canikli'yi, KHK'lerle götürülen nice kaynakları da ister misin?
Arabanın hangi parçası yandaşlardan alınıyor onu söyle. Kaynak atarken de objektif kaynaklar atın attığınız sitelerin muhalefet olduğunu herkes biliyor.

Şurada seçime az kaldı. İktidar değişecek büyük ihtimalle. O sınırsız, karşılıksız destek kesilince bu proje devam edecek mi kaçacaklar mı hep beraber görelim bakalım.

Yandaşlardan alınan mı?
Yandaşlara akıtılan kaynakların hangilerini sayalım?
Fabrikaları mı, limanları mı, Tekel'i mi, fındığı mı, ormanları mı, dağları mı, ovaları mı?
Şu 2016'dan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu 2021'den:

Daha ister misin?

Beşlileri, pudracıları, Venezuella'ya maske taşıyan yardımseverleri! Canikli'yi, Khk'lerle götürülen nice kaynakları da ister misin?

Özelleştirme, serbest ekonomi nedir bir araştır bakayım yarın sözlü yapacağım hadi bakalım.

Araba komple yandaş firmaların çakma projesi zaten.
Sen projeyi devlete ait mi sanıyorsun?

Yandaş firma nedir ya? Ulan iktidara yakın olunca yandaş olunuyor da muhalefete yakın olunca yandaş olunmuyor mu e benim İzmirli saf kardeşim? Dünyada hangi araba markası o ülkenin devletine ait e benim saf kardeşim? Tabii ki firmaların projesi olacak sen ne zeki bir arkadaşsın öyle ya.

Özelleştirme, serbest ekonomi nedir bir araştır bakayım yarın sözlü yapacağım hadi bakalım.

Yandaş firma nedir ya? Ulan iktidara yakın olunca yandaş olunuyor da muhalefete yakın olunca yandaş olunmuyor mu e benim İzmirli saf kardeşim? Dünyada hangi araba markası o ülkenin devletine ait e benim saf kardeşim? Tabii ki firmaların projesi olacak sen ne zeki bir arkadaşsın öyle ya.
Özelleştirme karşıtıyım zaten. Sen kimsin ki halkın malını satıyorsun?
Hiçbir iktidarın böyle bir hakkı yok. Bu düpedüz hırsızlıktır.

Yandaş firmalar, devletten sorgusuz sualsiz, denetimsiz, tek kişinin yetkisi ile servet aktarımı yapılan, halkın mallarının ve geleceğinin çalınarak peşkeş çekildiği firmalardır.

Gözleri yiyorsa o sınırsız destekleri almadan yapsalar ya bu projeleri...

Benim yazdıklarımı nerenizle okuyorsunuz merak ediyorum tutturdunuz bir yandaş firma altını dolduramiyorsunuz.
Ben onları yazalı çok oldu. Papağan değilim.
Konudaki mesajlarıma sırayla bakarsanız projenin sahiplerinin kimler olduğunu yazdığımı da görürsünüz.
Göremiyorsanız ahan da mesaj burada:

Ben onları yazalı çok oldu. Papağan değilim.
Konudaki mesajlarıma sırayla bakarsanız projenin sahiplerinin kimler olduğunu yazdığımı da görürsünüz.
Göremiyorsanız ahan da mesaj burada:
Ne kaynak ne de arabanın hangi parçasının "yandaş" yerlerden alınanları. Mümkünse muhalefet yandaşı olmayan yerlerden de kaynak bekliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı