TTNET Altyapı Yenilemesi(!)

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Geçen haftalarda o müthiş(!) saha dolabımızı yenilemeye geldiler. Yanlarındaki şeylerde turuncu hortumlar vardı içimden İnşallah fiberdir diyerek abiye sordum. Bana bakır olduğunu söyledi. Bakırı bakırla yenilemenin faydası ne olacak dediğimde ise "Bağlantı daha iyileşecek" dedi. Bildiğin sadece saha dolabını yenileyip 3 metre yana taşıyıp gittiler. Aynı yenilemeyi bölgemdeki diğer dolaplara da yaptılar. Evet, gördüğünüz gibi değerler daha iyi oldu:
26 Ocak 2018:

rotır.PNG

3 Mart 2018:

rotır2.PNG

Nasıl ama? Değerler çok iyi değil mi? Buna verdikleri o kadar parayla fiber döşerlerdi belki. Arada zaten fiyat olarak dağlar kadar fark yok fiber ile bakırın var ve zaten bölgeden aldıkları para aylık en az 5K TL'yi geçiyordur. @Cleante

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam inan konuya bakmasam etiketlendiğimi göremeyeceğim. Son bir kaç aydır etiketlendiğim 10 konunun 6'sı rahat bildirim olarak gelmiyor. Eğer etiketlendiğim bir konuya bir günden fazla cevap vermezsen ya ölmüşümdür yada bildirim gelmemiştir. Saha dolabı yeni tip mi konuldu? Belki VDSL verilmiştir. Sordun mu? Önemli olan saha dolabının kaç sokağa veya mahalleye hizmet verdiği.

Hocam inan konuya bakmasam etiketlendiğimi göremeyeceğim. Son bir kaç aydır etiketlendiğim 10 konunun 6'sı rahat bildirim olarak gelmiyor. Eğer etiketlendiğim bir konuya bir günden fazla cevap vermezsen ya ölmüşümdür yada bildirim gelmemiştir. Saha dolabı yeni tip mi konuldu? Belki VDSL verilmiştir. Sordun mu? Önemli olan saha dolabının kaç sokağa veya mahalleye hizmet verdiği.
Yok valla VDSL sinyal testi yaptım bağlantı gelmedi. Eski dolabın beyazından koydular.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı