Türk Telekom altyapı olmadığından internet bağlayamıyor

Videoda kendisi belediyeye gidip izin almıyor, kepçe kiralamıyor. Kazıyı yapan gene TT'nin taşeron ekibi.

Cebinden para bile çıkmıyor. Hala dediklerimin arkasındayım.
Tamam da yorum yapan arkadaş izin alma diye bir ifade kullanmamış ki. Cebinden nasıl para çıkmıyor videodaki işçilere 500 TL para vermiş birde boru parası.

Tamam da yorum yapan arkadaş izin alma diye bir ifade kullanmamış ki? Cebinden nasıl para çıkmıyor videodaki işçilere 500 TL para vermiş birde boru parası.

Bahsi geçen kısım neresi ? Arkadaşın doğru söylediğini kanıtlayan fatura vs. var mı ? Çünkü TT projeye başladığı zaman özel proje hariç 1₺ bile para talep edemez.

Özel proje kapsamında olsa 10 metre için Tofaş parası kadar ücret talep ediyorlar. Bana hiç mantıklı gelmiyor. Şimdiye kadar bina içi tesisat hariç para ödeyen kimse görmedim...

Videoda dikkatimi çeken 2. kısım ise binayı yapan adamın sürekli karışması. Bina yeni yapılmışa bile benzemiyor. Yok abi video hiç mantıklı gelmiyor.

Dilerim ben haksız çıkayım.
Yoğunluktan mi altyapı yok diye geçiştirdiler anlamadım.
Boş port olmadığı için öyle söylemiş olabilirler. Detaylı bilgi talep edin.

Son düzenleme:
Bahsi geçen kısım neresi ? Arkadaşın doğru söylediğini kanıtlayan fatura vs. var mı ? Çünkü TT projeye başladığı zaman özel proje hariç 1₺ bile para talep edemez.

Özel proje kapsamında olsa 10 metre için Tofaş parası kadar ücret talep ediyorlar. Bana hiç mantıklı gelmiyor. Şimdiye kadar bina içi tesisat hariç para ödeyen kimse görmedim...

Videoda dikkatimi çeken 2. kısım ise binayı yapan adamın sürekli karışması. Bina yeni yapılmışa bile benzemiyor. Yok abi video hiç mantıklı gelmiyor.

Dilerim ben haksız çıkayım.
Dk 12:30 usta parası, 13:38 Kangal boru parası.

Dk 12:30 usta parası, 13:38 Kangal boru parası.
Hocam, amacım sizinle ters düşmek veya tartışmak değil ama hala mantıklı gelmiyor. 2 Kazakistan'lı ile anlaştım diyor arkada kazı yapan kişiler dahil 5 kişi var. Kazmayı kullanışları falan acemiye hiç benzemiyorlar.

Video için biraz abartmış olmasın ?

Ben videoyu yarın müdürlüğe mail atıp sizin böyle bir uygulamanız var mı diye sorayım. Muhtemelen cevap bile vermez ama olsun.

Bireysel olarak kazı izni alamazsınız. İç tesisata zaten TT karışmıyor çünkü yasal sorumlusu daire sahibidir. TT'nin yükü bina girişine kadardır.

Bari destekli sallayın...

Benim daha önce oturduğum dairede başıma geldi. Evimin 500 metre ilerisinde kutu varken başvurdum. TT yetkilisi vatandaş evinin önüne kadar kazdır biz gelir hattı çekeriz dediler. Eğer büyükşehirde değil de ilçe ya da köyde yaşıyorsanız böylesi durumlar bizim burada gerçekten başınıza gelmesi olası.

Hocam, amacım sizinle ters düşmek veya tartışmak değil ama hala mantıklı gelmiyor. 2 Kazakistan'lı ile anlaştım diyor arkada kazı yapan kişiler dahil 5 kişi var. Kazmayı kullanışları falan acemiye hiç benzemiyorlar.

Video için biraz abartmış olmasın ?

Ben videoyu yarın müdürlüğe mail atıp sizin böyle bir uygulamanız var mı diye sorayım. Muhtemelen cevap bile vermez ama olsun.
O arkadaşın videoda bahsettiği site içinde. Sitenin istinat duvarına kadar TT kendi döşemiş boruyu.

@TimeCop Sitenin iç kısmı dahil, binanın ankastresine kadar sorumlusu TT'dir ve buraya kadar ücret talep edemez. En son böyleydi. Ya değişti ya da işin içinde farklı mevzu var...

Müstakil sitelerde durum nasıl bilmiyorum.
Bu Mert Kuşkapan adlı arkadaş yeni eve taşındı. 2 ayda bağlattı. Biz burda 3 yıldır uğraşıyoruz. İşin içinde tabii ki farklı mevzu var. :D

Geri
Yukarı