Türk Telekom fiber internet 3MB indirme hızını geçmiyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar merhaba, fiber için 3 MB indirme hızı normal mi? Bilgisayara Ethernet ile bağlı ya da Ethernet kablosu ile mi ilgili, şu ana kadar hiç 3 MB üstüne çıkmadı, hep 2,9 MB kalıyor ya da daha az MB'ler de dolanıyor, ya da paket ile ilgili mi?

Dostlar merhaba, fiber için 3 MB indirme hızı normal mi? Bilgisayara Ethernet ile bağlı ya da Ethernet kablosu ile mi ilgili, şu ana kadar hiç 3 MB üstüne çıkmadı, hep 2,9 MB kalıyor ya da daha az MB'ler de dolanıyor, ya da paket ile ilgili mi?

Paket 8 Mbps bile olsa normal değil.

Speed test böyle;
1675375786000.png

Aynı sorun bende de var. 50 Mbps paketi olan internetim 20 Mbps veriyor ve bu yüzden oyunlar daha uzun sürede iniyor.

Aynı sorun bende de var. 50 Mbps paketi olan internetim 20 Mbps veriyor ve bu yüzden oyunlar daha uzun sürede iniyor. Fakat normal olmadığını söyleyebilirim.
Hocam hep şu 2,9MB'da kalıyor, 3'ü geçmiyor anlamadım.
1675375879376.png

Yeni konular

Geri
Yukarı