Türk Telekom Fiber Pişmalığı

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (72).png
    Ekran Görüntüsü (72).png
    7 KB · Görüntüleme: 130
Aynı modem bende de var ve 100 Mbps kesintisiz alıyorum. CAT 6 ile aynı testi yapıp paylaşır mısınız? Bu esnada Wi-Fi kapalı olsun sadece modeme kabloyla bağlanın.

TürkNet candır abi kim ne derse desin.

100 mgbit in 100'ünüde alıyorum modem az tırt ama interneti gerçekten efsane daha çekeli 3 ay oldu ama şimdiye kadar en fazla 7 8 mgbit likler kullanıyordum oyunlarda milletin oyunu batmasın diye dereceli girmez olmuştum itiraf etmeliyimki 100'ü gördüğüm ilk günlerde sevinçten delirmek üzereydim 😂🙂 ve Hâlen devam ediyor 🙂

Aynı modem bende de var ve 100 Mbps kesintisiz alıyorum. CAT 6 ile aynı testi yapıp paylaşır mısınız? Bu esnada Wi-Fi kapalı olsun sadece modeme kabloyla bağlanın.
CAT6 tip kablom bulunmamaktadır. Ancak zaten sadece Wi-Fi ile bağlantı sağlayabiliyorum. Konsoldan oyun oynuyorum. Modem ile arasında sadece bir duvar var. 5 Ghz'de yinede parazite neden olmuyor.866 Mbit yazıyor yinede bağlantı hızında. Ama işte ben Wifi den memnun değilim. Çok kararsız. Oyun oynamaya çalışıyorum tekrar bağlantı kuruluyor diyip duruyor.
TTNET ile ilişkimi çok şükür 2014'te sonlandırdım. 6 senedir Superonline'dayım daha iyisi olursada ona geçerim.
SüperOnline bencede çok güzel ama bulunduğum bölgede SüperOnline hiçbir altyapı yapmıyor hocam. Olsaydı bende zaten ona geçerdim.

Geri
Yukarı