Türk Telekom Pişmalığı

BörekliPoça

Centipat
Yer
BörekliPoça İle Fırına Doğru
Arkadaşlar son zamanlarda bu durumdan aşırı şekilde şikayetçiyim. Turkcell 20 Upload hızı verirken Türk Telekom'un böyle bir şey yapması evde duvarları yumruklamama sebep oluyor. İnternete 40 lira para veren arkadaşım, 60 Download 20 Upload alırken, her ay 75 lira veren ben 11 Download 0 Upload alıyorum. Lütfen TT kullananlar bu konu altına SpeedTest sonuçlarını atsın. Öğeyi Denetle yapmadan atarsanız sevinirim.
Ek Açıklama 2020-04-11 171242.png

Arkadaşlar son zamanlarda bu durumdan aşırı şekilde şikayetçiyim. Turkcell 20 Upload hızı verirken Türk Telekom'un böyle bir şey yapması evde duvarları yumruklamama sebep oluyor. İnternete 40 lira para veren arkadaşım, 60 Download 20 Upload alırken, her ay 75 lira veren ben 11 Download 0 Upload alıyorum. Lütfen TT kullananlar bu konu altına SpeedTest sonuçlarını atsın. Öğeyi Denetle yapmadan atarsanız sevinirim.Eki Görüntüle 533234
Arkadaşınız hangi İSS nin hangi paketini kullanıyor 60 MBPS dowload 20 MBPS upload çok iyi o fiyata.

Hepimiz aynı anda Web'e girersek, ve bulunduğumuz semtteki internetin bant genişliği yüzlerce kişinin internet ihtiyacına yetmiyorsa bu sıkıntı olağandır. Özellikle sokağa çıkma yasağı ilan edildikten sonra oturduğum semtteki internet hızlarındaki ciddi düşüşü ben de yaşadım.

Şimdi bir dakika dur, ''40'' TL verip 60Mbps indirme, 20Mbps yükleme hızı mı alıyor? Yoksa sen mi yanlış yazdın?
Hayır yanlış yazmadım. Biliyorsanız Turkcell şuan ücretsiz olarak VDSL ve Fiber kullananlara bu hizmeti sunuyor. Benim sinirim, herkesin evde olduğu bu dönemde interneti hadi hız aşırtmalarını geçtim, stabil tutması gerekirken dahada çöp hale getirmesi.

Hayır yanlış yazmadım. Biliyorsanız Turkcell şuan ücretsiz olarak VDSL ve Fiber kullananlara bu hizmeti sunuyor. Benim sinirim, herkesin evde olduğu bu dönemde interneti hadi hız aşırtmalarını geçtim, stabil tutması gerekirken dahada çöp hale getirmesi.
40 TL'ye hiçbir İSS 20Mbps yükleme vermez, ben şahsen inanmıyorum vereceğine.

İlk defa sizden duydum bu kampanyayı. Ben bile 40 TL'ye 4Mbps 40 GB AKN internet kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı