Türk Telekom nasıldır?

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Merhabalar. Turkcell Superonline'dan Türk Telekom'a geçeceğim. Altyapım eğer Türk Telekom'a geçersem 50Mbps hız verebiliyor. Mahallemdeki arkadaşlarım gayet memnun Türk Telekom'dan. Sizce Türk Telekom nasıl? Müşteri hizmetlerini aradığımda online eğitimden dolayı altyapıların iyileştirildiğinden bahsettiler. Bu şu anda kullandığım internetin hız testi. Aşağıya bıraktığım ise Türk Telekom'da yaptığım altyapı sorgusu. Sizce Türk Telekom'a geçmeli miyim? Görüşlerinizi belirtin lütfen. Arkadaşlarım nerden baksanız 10 yıldır Türk Telekom'dalar. Türk Telekom kullananlar objektif bir şekilde bilgilendirsin lütfen. Çoğu yerde Türk Telekom böyle şöyle deniyor ama alabileceğim en hızlı internet bu. 119₺'ye 50Mbps internet hiç de fena değil. Linklediğim yerde Gamer paketi.

1.PNG

Merhabalar. Turkcell Superonline'dan Türk Telekom'a geçeceğim. Altyapım eğer Türk Telekom'a geçersem 50Mbps hız verebiliyor. Mahallemdeki arkadaşlarım gayet memnun Türk Telekom'dan. Sizce Türk Telekom nasıl? Müşteri hizmetlerini aradığımda Online eğitimden dolayı altyapıların iyileştirildiğinden bahsettiler. Bu şu anda kullandığım internetin hız testi. Aşağıya bıraktığım ise Türk Telekom'da yaptığım altyapı sorgusu. Sizce Türk Telekom'a geçmeli miyim? Görüşlerinizi belirtin lütfen. Arkadaşlarım nereden baksanız 10 yıldır Türk Telekom'dalar. Türk Telekom kullananlar objektif bir şekilde bilgilendirsin lütfen. Çoğu yerde Türk Telekom böyle şöyle deniyor ama alabileceğim en hızlı internet bu. 119₺'ye 50Mbps internet hiç de fena değil. Linklediğim yerde gamer paketi.

Eki Görüntüle 922799

Şimdi kesin buraya her internet sağlayıcısı rezil gibi diyen insanlar toplanacak. Yahu 8 Mbps internet almışsın TTNET yok bu yok şu diyorsun zaten 8 Mbps internet almışsın ne kadar hızlı bekliyordun değil mi? O yüzden bence markaya bakma.

Merhabalar. Turkcell Superonline'dan Türk Telekom'a geçeceğim. Altyapım eğer Türk Telekom'a geçersem 50Mbps hız verebiliyor. Mahallemdeki arkadaşlarım gayet memnun Türk Telekom'dan. Sizce Türk Telekom nasıl? Müşteri hizmetlerini aradığımda Online eğitimden dolayı altyapıların iyileştirildiğinden bahsettiler. Bu şu anda kullandığım internetin hız testi. Aşağıya bıraktığım ise Türk Telekom'da yaptığım altyapı sorgusu. Sizce Türk Telekom'a geçmeli miyim? Görüşlerinizi belirtin lütfen. Arkadaşlarım nereden baksanız 10 yıldır Türk Telekom'dalar. Türk Telekom kullananlar objektif bir şekilde bilgilendirsin lütfen. Çoğu yerde Türk Telekom böyle şöyle deniyor ama alabileceğim en hızlı internet bu. 119₺'ye 50Mbps internet hiç de fena değil. Linklediğim yerde gamer paketi.

Eki Görüntüle 922799

Ben de Türk Telekom kullanıyorum normal 35Mbps internetim eh işte bir sıkıntısı yok ama arada delirdiğim oluyor evde kimse bağlanmazken pingim çıkıyor birileri bağlanırken akıyor gidiyor.

Hız için vadedilen hızları normalde alıyordum son 1 haftadır 5 6 mbps daha hızlandı ama gereksiz şekilde ping sorunu yaşıyorum aşırı fazla fırlıyor ping sürekli.

Ben memnunum yani evde 4 kişi var film izleniyor telefonlar var bilgisayar var falan ona rağmen bir ping sorunu yaşamıyorum ve ortalama bir upload hızına sahibim yani saniyede 2.5 MB gibi bir indirme hızına sahip müşteri hizmetleride ortalama denebilir terciğinize kalmış bir de yani eskiden 3 download aldığım için şu an bu internet bana güzel geliyor yani size nasıl gelir bilmem.

Bulaşmanızı önermem kesinlikle. Ne teknik desteği ne müşteri hizmetleri hepsinin sadece adı var size yararı yok. Açın mobil verinizi daha faydalı olacaktır sizin için. 2 yıl kullandım gerçekten ölümden beterdi TurkNet'e geçtim internet kullandığımı hissediyorum.
Tabi ping sorununu söylemeyi unuttum oyun oynayan birisiyseniz sürekli bulaşmayın.

Bölgeden bölgeye değişse de 10 yılı geçik süredir ttnetteyim fiyatlar bir tık pahalı tabii ama en iyi ms değerleri TTNET'te kopma sorunum hiç yok. Şans işi(altyapı)...

Yılda 1-2 kez ya kopar ya kopmaz. Bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerinden birisi ile konuşabiliyorum. Fiyat biraz yüksek. Vaat edilen hızın tamamını alabiliyorum.

Son 2 yıldır fiyat dışında bir şikayetim yok (135 TL). Fiyat konusunu da aylık 1 TB'yi geçkin kullanımım olduğu için çok dert etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı