Türk Telekom sınırsız YouTube paketi saçmalığı

Arkadaşlar usenmedim tekrar test ettim çözüm uygulama öncesi ve sonrasının ekran resimleri.
Bu normal halı yani APN ayarı yapılmadan 100 mbyte harcadı kotadanEki Görüntüle 2108153Eki Görüntüle 2108154

Bu da APN ayarı yapılıp uçak modu aç kapa yapıldıktan sonra
Eki Görüntüle 2108156Eki Görüntüle 2108156

Yalnız uçak modu aç kapa yapin kaydettikten sonra unutmayın yoksa net gelmiyo
Umarım hepimizde işe yarar sana öyle dua ederm ki büyük bir sorundan kurtarmış olursun beni.

Hocam sağlamasını yaptım deneyin haber verin yalnız dediğim şekilde wap,internet yazın ve UCAK MODU AC KAPA YAPIN KAYDETTIKTEN SONRA. haber verin olursa bı kahvenizi içerim :)))

Arkadaşlar deneyip yazar mısınız problem çözüldü ise referans olsun başka arkadaşlar için de?

Son düzenleme:
Hocam sağlamasını yaptım deneyin haber verin yalnız dediğim şekilde wap,internet yazın ve UCAK MODU AC KAPA YAPIN KAYDETTIKTEN SONRA. haber verin olursa bı kahvenizi içerim :)))

Arkadaşlar deneyip yazar mısınız problem çözüldü ise referans olsun başka arkadaşlar için de?
Ben şu an deneyemem ama denediğimde yazacağım.

Tamam hocam, inşallah herkeste ise yarar

Arkadaşlar deneyen varsa verdiğim yöntemi bilgilendirebilir mi ise yarayip yaramadigi hakkında?

Ben şu an deneyemem ama denediğimde yazacağım.
Başka deneyen varsa bilgilendirebilir mi arkadaşlar?

Arkadaşlar Avea İnternet harici tüm apnleri silin öyle deneyin bi

APN ye bir de wap,gprs yazıp dener misiniz?

Bir de bu apn ayarlarını denesin problem yaşayanlar kaydet diyin ve uçak modu aç kapa yapin

Tatile gittiğim ve sürekli video izlediğim için Türk Telekom YouTube sınırsız internet paketini satın aldım. Normal olarak YouTube'dan video izlediğiniz zaman kendi internet kullanım hakkınızdan yememesi gerekiyor fakat 4K video izleyip 2 saat gecikme süresini hesaba katıp internetimi kapatıp beklediğimde kendi internetim 800 MB bir düşüş oldu ve hala azalmaya devam ediyor. Yetkili kişileri aradığımda ise reklamlardan veya gelen bildirimlerden dolayı olduğunu söylediler ama hangi bildirim veya reklam 720 MB böyle bir saçmalık olamaz. Kullanan arkadaşlar böyle bir sorun ile karşılaştı mı? Ve eğer hata benden kaynaklı değil ise nasıl bir yol izlemeliyim?
Hocam ekran resimlerini ekledigim APN ayarlarını deneyin

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-06-21-58-18-438_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-02-06-21-58-18-438_com.android.settings.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2024-02-06-21-58-29-142_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-02-06-21-58-29-142_com.android.settings.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2024-02-06-21-58-32-293_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-02-06-21-58-32-293_com.android.settings.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Tamam hocam, inşallah herkeste ise yarar

Arkadaşlar deneyen varsa verdiğim yöntemi bilgilendirebilir mi ise yarayip yaramadigi hakkında?

Başka deneyen varsa bilgilendirebilir mi arkadaşlar?

Arkadaşlar Avea İnternet harici tüm apnleri silin öyle deneyin bi

APN ye bir de wap,gprs yazıp dener misiniz?

Bir de bu apn ayarlarını denesin problem yaşayanlar kaydet diyin ve uçak modu aç kapa yapin

Hocam ekran resimlerini ekledigim APN ayarlarını deneyin
Kimseden ses çıkmaz oldu oluyor herhalde

Valla ben bı çok yerde paylaştım bu çözümü deneyenlerde işe yaradı.

Kardeşim ben deneyemedim çevremde kullanan yok.
Bugün bı arkadaşımın telefonunda da denedim hocam sosyal medya paketli limitsiz. APN ayarını wap,gprs yaptım kaydedip ucak modu ac kapa yaptım onda da aynı problem vardı çözüldü. Geçiş yapın problem yaşarsanız yardımcı olurum ben.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı