Türkiye'de bu sabah satışa sunulacak iPhone 15 için vatandaşlar kuyruk oluşturdu

Muhtemelen stok yapıp pahalıdan satacaklar, bunu da yapabilirler. Bunu da düşünmek lazım.

Neden stok yapıp pahalıya satsınlar ki? Piyasada ilk gün olmasına rağmen bolca bulunuyor. Özellikle MediaMarkt ve vatanın neredeyse tüm şubelerinde stok yeteri kadar var, Apple kendisi de siparişleri de kargolayacak yakında. Dediğinizi yapabilmeleri için telefonun bulunmaması lazım.

@ThePanixz, stokların tükenmeyeceğinin garantisini veremeyiz. PS5 ilk çıktığında Amerika'da PS5 stoğu yoktu. Bizim alamadığımıza bakmayın. Ülkede belli zengin bir kesim var ve bu telefon 200 bin TL'de olsa o fiyatı verirler.

Kapitalist sistem insanı iPhone sırasına'da, yağ sırasına'da, tuvalet kağıdı sırasına'da sokar insanların şaşırmasına ben şaşırıyorum.

Türkiye'de bu sabah satışa sunulacak iPhone 15 için vatandaşlar kuyruk oluşturdu. ( Hani Herkes Açtı! )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hani Türkiye'de ekonomik kriz vardı? Millet sıraya giriyor.

Türkiye'de bu sabah satışa sunulacak iPhone 15 için vatandaşlar kuyruk oluşturdu. ( hani herkes açtı! )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Modernize sürü psikolojisi.

Türkiye'de bu sabah satışa sunulacak iPhone 15 için vatandaşlar kuyruk oluşturdu. ( Hani Herkes Açtı! )

ulan çinliler bile böyle izdiham oluşturmuyor bizim millet salak yemin ediyorum

Geri
Yukarı