Türkiye'de neden K-Popa karşı ön yargı var?

Kitlesi yüzünden. "BTS konseri için şunu yaparım, bunu yaparım, sevmeyenler şöyledir, şöyle bir hikâye var" deyip putlaştıranlar yüzünden bunu kitleye değil, tüm K-Pop'a mal eden kesimden çok ciddi bir önyargı var.

Alt tarafı müzik grupları işte. Bir grubu ve müziklerini çok seversin, diğer grup ve müziklerini sevmezsin. Putlaştırmaya gerek yok, senin sevdiğini sevmeyenleri aşağılamaya da gerek yok.

Benim ön yargım yok. BTS ile Atatürk falan kıyaslayanlar gibi de değilim. Hoşuma gidiyor ve dinliyorum. Sırf kitlesi yüzünden bir şeyi bırakacaksak çok fazla şey var.

Bir de başka müzik türlerini övüp bunu gömenleri de anlamıyorum. Tamam müzik zevkin harika.

Şarkıları kötü değil, bu türü seven için gayet güzel şarkılar, ancak kitlesinin çoğunluğunu orta okul kızları oluşturuyor bu yüzden insanların hoşuna gitmiyor.

K-Pop ve BTS'den nefret ederim ama bu şarkıyı sevdim nedense. Türkçe Rap adamdır :D Heriflerin haraketlerinden pek hoşlanmadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı