Türkiye'de neden K-Popa karşı ön yargı var?

İnsanların zevklerine karşı niye böylesiniz anlayamıyorum. Sizin kulağınıza hoş gelmeyen şey başkasına hoş gelebilir veya size güzel gelen başkasına güzel gelmeyebilir. Ben de sizin gibileri anlayamıyorum, kendi beğenmediğiniz şeylere neden böyle sözler söyleyebiliyorsunuz. Hayatınızdaki insanlara da kolaylıklar diliyorum.

Mad? Ben ne dedim şimdi evet şarkıları saçmalık ne anlıyorsun ne anlatıyor?

Mad? Ben ne dedim şimdi evet şarkıları saçmalık ne anlıyorsun ne anlatıyor?

Herhangi bir dildeki şarkılar ne anlatıyorsa K-pop şarkıları da sadece farklı bir dilde farklı müzik tarzıyla anlatıyor. Sanki hiç şarkı dinlemiyor gibi yorum yapıyorsunuz.

Herhangi bir dildeki şarkılar ne anlatıyorsa k-pop şarkıları da sadece farklı bir dilde farklı müzik tarzıyla anlatıyor. Sanki hiç şarkı dinlemiyor gibi yorum yapıyorsunuz.

Okulda korece falan öğretilmediğı için korece bilen ülkede kaç kişi var? İngilizce bari biraz anlıyorsun.

Okulda korece falan öğretilmediğı için korece bilen ülkede kaç kişi var? İngilizce bari biraz anlıyorsun.

Dert ettiğin şey bu mu? Farklı dildeki şarkıları farklı dilde oldukları için dinlemeyelim mi? Çok merak edersen açıp bakarsın çevirilerine yabancı şarkıların.

Dert ettiğin şey bu mu? Farklı dildeki şarkıları farklı dilde oldukları için dinlemeyelim mi? Çok merak edersen açıp bakarsın çevirilerine yabancı şarkıların.

Benim belirttiğim fikir değil mi? Bana göre k-pop saçmalık fanları da kanser virüsü. Ülkeye konsere gelirlerse şayet sahneye muz kabuğu atacağım.

Benim belirttiğim fikir değil mi? Bana göre k-pop saçmalık fanları da kanser virüsü. Ülkeye konsere gelirlerse şayet sahneye muz kabuğu atacağım.
Siz neden başkalarının zevkini aşağılıyorsunuz sürekli? Bir konuda da Pqueen'i seven insanlara kızgın atmıştınız. Hayır yani sizin zevkinizin dışında olan her şey kötü mü? Bir şarkıyı ya da grupu sevmiyor olabilirsin ama saçma berbat demen yanlış. Bana hitap etmiyor de ve geç.

tercih meselesi hayatım da hiç dinlemedim dinlemem herhalde de sınıfımda ki kızların çoğu seviyor ama hiç linçlemedim tabii ki de linçleyen var ama onları cehaletin baş örneği. Zevkler tartışılmaz

Kitle. Metal müziğin ilk dönemleri de böyleydi. İki satanist çıkıp biz metal dinliyoruz deyince hepimiz öyle olduk. K-Pop kitle biraz 13 yaş ergen kız kitlesi. Kendini grup üyeleriyle ship(?)'leyen, Wattpad hikayeleri yazan, "Kötü Çocuk" kitapları okuyan kitle. Bu yüzden aşırı bir nefret var. Ben de müziğini açık açık nefret ederim. Kitleyi de sevmem. Diniliyorsan ve normal bir insansan ne ala tabi. Ama şöyle diyeyim, bu türü dinleyenlerle karşılaştığım kadarıyla %90'ı böyle.

Geri
Yukarı