Türkiye'de şiddetin meşru hale gelmesi

• Konuyu başlatan Jiw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 883
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jiw

Hectopat
Makaleler
1
Sadece videoya atılan yorumları okuyun ve beğeni sayılarına bakın. Azınlığın hiçbir can güvencesi yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece videoya atılan yorumları okuyun ve beğeni sayılarına bakın. Azınlığın hiçbir can güvencesi yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ülke geneli böyle maalesef.

1636140315971.png

Azınlığın hiçbir can güvencesi yok.
Azınlık mı? Bu dayak yiyen arkadaş, birkaç kişi toplanıp bir çocuğu sırf hal ve hareketlerini LGBT'li birine benzettikleri için kayıt alıp dövmüşlerdi. Buna yapılan da yanlış. Cezayı insanlar değil mahkemeler vermeli.

İnsanların çok psikolojisi bozulmaya başladı bunu kendi sınıfımdan gözlemliyorum en ufak tartışmada sinir krizi bazı arkadaşlarım var ben bunun en temel sebebini ekonomik sıkıntılara bağlıyorum bence.

İnsanların çok psikolojisi bozulmaya başladı bunu kendi sınıfımdan gözlemliyorum en ufak tartışmada sinir krizi bazı arkadaşlarım var ben bunun en temel sebebini ekonomik sıkıntılara bağlıyorum bence.

Haklısınız insanlar geçinme sıkıntısı yaşıyor ve psikolojileri bozuluyor.

Son düzenleme:

Valla dostum şahsen yaptıklarını etik bulmuyorum ama iyi ki böyle yapmışlar. Çünkü yargıya taşısalar bir b*k olmazdı. Böyle "cahil" zihniyetteki insanların dünyadan silinmesi gerekiyor. LGBT'liyse LGBT'li sanane kardeşim seni mi s*kiyor afedersin yani :D desteklemiyorum LGBT'yi ama yine de böyle bir tutum sergilemesi yanlış. Atılan dayakta iyi olmuş akıllanmıştır :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı