Türkiye'nin Geleceği

• Konuyu başlatan Oxeld
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kılıçdaroğlu mu geçicek iktidara? Adam yok başka adam.
Ben geçmesini isterim şahsen. Gelsin biraz dursun bakalım o nasıl yönetiyor. Baktık yönetemiyor bir daha ki seçimlerde seçmeyiz. Nedir bu Tayyip sevgisi anlamadım ki. Boş yere bağlamış millet kendini bu adama.

Bence Kılıçdaroğlu gelirse ki hiç sanmıyorum geleceğini bu gidişle, ülkeyi 3 kuruşa satar. Bu herifin hiçbir dediğine inanmıyorum. Bahçeli desen oda yolda zor yürüyor. Adam yok dememin sebebi bu. Alternatifler kötüyle idare etmek zorundayız.

Ben siyaseti hiç sevmem, öyle bir partı sempatim falan da yok ama tarafsız bir bakış ile bakınca şu anki hükümetten daha iyisi yok, onu görüyorum. Hepsi kötü, kötünün iyisini seçeceğiz mecburen. O da bu durumda şu anki hükümet oluyor.

Bence Kılıçdaroğlu gelirse ki hiç sanmıyorum geleceğini bu gidişle, ülkeyi 3 kuruşa satar. Bu herifin hiçbir dediğine inanmıyorum. Bahçeli desen oda yolda zor yürüyor. Adam yok dememin sebebi bu. Alternatifler kötüyle idare etmek zorundayız.
Kılıçdaroğlu siyasetçiler arasında ülkeyi en son satacak olan kişi bence. Ayrıca nesine güvenmiyorsunuz bu adamın anlamış değilim. Hayır yani güvendiğiniz Tayyib'ide gördük mavi marmara olayın da.
Ben siyaseti hiç sevmem, öyle bir partı sempatim falan da yok ama tarafsız bir bakış ile bakınca şu anki hükümetten daha iyisi yok, onu görüyorum. Hepsi kötü, kötünün iyisini seçeceğiz mecburen. O da bu durumda şu anki hükümet oluyor.
Bu gidişle iyisi gelse de seçemeyeceğiz zaten. Sizin kötünün iyisi dediğiniz adam resmen başkanlık ile tek adamlığı da getirdi. Yakında muhalefet partilerini de atar içeri. Daha da yeni parti kurulmasına izin vermez.

Bu dikdatör kafası ile bir yere varılmaz. Ben bu milleti anlamıyorum sadece. Yaşayıp göreceğiz kim neymiş.

Çoğu kişi Kılıçdaroğlu'nun kasetle geldiğini bildiğini adım gibi biliyorum. Adam kaç seçim kaybetti halen daha istifa etmedi. Bunun yanında adamın koalisyon kurduğu partiye bakın kimin partisi. Şu anki Cumhurbaşkanını beğenmiyorlar fakat ona o kadar oy veren de affedersiniz mal değil. Daha iyisi olsa emin olun onu seçerlerdi.

Çoğu kişi Kılıçdaroğlu'nun kasetle geldiğini bildiğini adım gibi biliyorum. Adam kaç seçim kaybetti halen daha istifa etmedi. Bunun yanında adamın koalisyon kurduğu partiye bakın kimin partisi. Şu anki Cumhurbaşkanını beğenmiyorlar fakat ona o kadar oy veren de affedersiniz mal değil. Daha iyisi olsa emin olun onu seçerlerdi.
Seçimler gerçekleri yansıtıyor mu sence?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı