Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Salih Gürbüz şeriatı çok istiyorsanız Afganistan'a gidebilirsiniz. Tutan yok, biz şeriat istemiyoruz.
Afganistana da gideriz selam verir döneriz, Arabistana da gideriz ibadetimizi yapar döneriz. Bu devlet için benim ecdadım canını feda etti. Şehit, gazi oldu. Zorla bir şey yaptırma niyetimiz yok ama gönlümüzden geçen budur. Gün gelip milletimizin de gönlünden geçen şeriat olunca Şeriat gelecek İnşallah.

Burda herkese tek tek cevap vermeyle uğraşamam ama fikir hürriyeti olan bir ülkede yaşadığımızı da belirteyim. Önce saygı duymayı ve karşıdakini anlamaya çalışmayı öğrenin. Sonra istediğiniz konu da tartışabiliriz.

Burası şeriat güzellemesi yapılacak yer değil, burada ki insanların büyük kısmı şeriatın ne kadar rezil bir şey olduğunu bilecek akıllı. Gidin şeriat güzellemenizi yobaz, gerici akrabalarınız ile yapın.

Ben, biz, onlar. Kimse şeriatla yönetilmeyi istemez. Sen, siz, onlar istiyorsa İran veya Afganistan'a gidebilirsiniz.
Ben istediğim için kesinlikle söylemedim bunu yanlış anladınız, menzil tarikatının başkanının cenazesinde 3 milyon kişi var, şeriatı reddetmenin dinden çıkaracağını sanan milyonlarca kişi var.

Afganistana da gideriz selam verir döneriz, Arabistana da gideriz ibadetimizi yapar döneriz. Bu devlet için benim ecdadım canını feda etti. Şehit, gazi oldu. Zorla bir şey yaptırma niyetimiz yok ama gönlümüzden geçen budur. Gün gelip milletimizin de gönlünden geçen şeriat olunca Şeriat gelecek İnşallah.

Burda herkese tek tek cevap vermeyle uğraşamam ama fikir hürriyeti olan bir ülkede yaşadığımızı da belirteyim. Önce saygı duymayı ve karşıdakini anlamaya çalışmayı öğrenin. Sonra istediğiniz konu da tartışabiliriz.
Sana saygı duymuyorum şimdi git günlüğüne ağlayarak yaz, Türkiye cumhuriyeti laiktir laik kalacaktır.

Ben istediğim için kesinlikle söylemedim bunu yanlış anladınız, menzil tarikatının başkanının cenazesinde 3 milyon kişi var, şeriatı reddetmenin dinden çıkaracağını sanan milyonlarca kişi var.

O abartı bir kere taş patlasin 350.000 kişi vardır. RTE'nin Yeni Kapı mitingi bile 1.5 milyon olmamasına rağmen sayı abartilmisti.

Kolaya kaçma hemen. Düşüncelere katılıp katılmak kişisel birşey. Fakat bir ülkenin yönetim şeklinin değişmesini istemek (ne olursa olsun) kendini ve ülkesini tehlikeye atmaktır. Saygı falan duymam sana da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı