Türkler Oyun Oynamayı Bilmiyor!

Ben bir kitleyi gömmüyorum, bu bizim milletimizin ciddi bir sorunu! Başlığı okuyup içeriğe bakmadan konuşmayın. Bizdeki ahlak sorununun oyun dünyasına nasıl geçtiğini anlatmaya çalıştım ve siz buna duyar diyorsunuz. Emeğe saygı vermediğiniz çok belli oluyor. Bu davranışınızdan bahsettiğim kişilerden farkınız olmadığını anladım.

Oyun oynarken kimse ahlaklı olmak zorunda değil. İsteyen eder sonucuna katlanır. Çatır çatır da oyun oynarken küfürümü ederim, bu başlıkta küfür eden çocuklar yerin dibine sokulmuş. Büyüdüğünde anlayacak zaten neyin ne olduğunu, salın gitsin.

Oyun oynarken kimse ahlaklı olmak zorunda değil. İsteyen eder sonucuna katlanır. Çatır çatır da oyun oynarken küfürümü ederim, bu başlıkta küfür eden çocuklar yerin dibine sokulmuş. Büyüdüğün de anlayacak zaten neyin ne olduğunu, salın gitsin.
Siz ahlaklı olmayın o zaman. Bu kafayla devam..

Geçen Valorant'ta ufak bir kardeşimiz smurf hesapla oynarken saçma bir şekilde küfür etmeye başladı. 1'e 1 atalım madem çok biliyorsun dedim, hilelerden hasar görmemezliği açmış küfür falan ediyor :D Maalesef haksız bir genelleme olacak ama belli bir yaşın altındaki kardeşlerimiz oyun oynamayı, karşısındakiyle konuşmayı hatta en önemlisi karşısındaki abisi ağzının ortasına bir tane geçirse başına ne geleceğini bilmiyor :D O yüzden olabildiğince rekabetçi oyunlardan uzak duruyorum. Valorant'ı da sadece takımımla oynuyorum. World of Warcraft falan oynayın, oyun dünyasının elit kesimi orada.

Oyun oynarken kimse ahlaklı olmak zorunda değil. İsteyen eder sonucuna katlanır. Çatır çatır da oyun oynarken küfürümü ederim, bu başlıkta küfür eden çocuklar yerin dibine sokulmuş. Büyüdüğünde anlayacak zaten neyin ne olduğunu, salın gitsin.

"Sonra Türkiye niye gelişmiyor"

Anime izleseniz daha çok gelişir diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı