TürkNet fiber kaliteli midir?

Kesinlikle geçipte başını yakma. Yukarıda sorun yaşamazsın demişler. Sorun yaşayıp yaşamayacağın belli olmaz. Ama bir sorun olduğu zaman çok sıkıntı çekersin. Müşteri hizmetleri yok. Sakın geçme sözleşme yok istediğin zaman iptal ettirebiliyorsun ama daha az önce burada okudum bir arkadaş iptal ettirmiş. Üzerinden 2 ay geçmesine rağmen o 2 aya fatura kesmişler.

Ben Milennicom öneririm. Arkadaşım kullanıyor ve 96 Mbit'in altına düştüğü anda arıyor ve anında düzeltiyorlar. Şuana kadar hiç bir sorun da yaşamadı. Ben de taahhütüm bitince Milennicom'a geçmeyi planlıyorum.

Önceki kullandığımız internet Millenicom, son zamanlarda bizi kazıklamaya başladı. O yüzden ayrılıp Türknete başvuru yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle geçipte başını yakma. Yukarıda sorun yaşamazsın demişler. Sorun yaşayıp yaşamayacağın belli olmaz. Ama bir sorun olduğu zaman çok sıkıntı çekersin. Müşteri hizmetleri yok. Sakın geçme sözleşme yok istediğin zaman iptal ettirebiliyorsun ama daha az önce burada okudum bir arkadaş iptal ettirmiş. Üzerinden 2 ay geçmesine rağmen o 2 aya fatura kesmişler.

Türk Telekom devam mı edeyim hocam?
Arkadaşlar bizim ev 2 katlı dolayısıyla biraz büyük bana her yerde çeken bir modem lazım. Dual-band olmalı. 2.4 GHz'si çekmeli yani o yüzden diyorum modem konusunda sorun yaşar mıyım?

Arkadaşlar şu sorumu da cevaplarsanız çok sevinirim.

Türk Telekom devam mı edeyim hocam?

Arkadaşlar şu sorumu da cevaplarsanız çok sevinirim.

Evet devam edin. TürkNet daha ucuza daha fazla internet veriyor. Ama yukarıda yazdıklarımı aklınızda bulundurun. Benim tavsiyem TürkNet, Millenicom gibi servsileri kullanma. Böyle servisler daha sonraları milletin başına bela olabiliyor. Hatta oluyorlar.

TürkNet tamamen şans işi dostum, taahhüt olmadığı için bir dene derim ama ayrılması da ayrı bir dert oluyor çoğu kullanıcı için. Sen bilirsin, şanslıysan sorunsuz çalışır, sorun olursa uğraşman gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı