TürkNet'e Geçilmeli mi?

Grand_Baba

Hectopat
Arkadaşlar Türknet'e geçmeyi düşünüyorum, sizce geçmeli miyim?

Air5650TT modem kullanıyorum, ADSL olarak kullanıyorum. Türknet'e geçtiğimde VDSL bir hizmet alıcam, modem üzerinde herhangi bir ayar yapmam gerekiyor mu? (Modemim hem ADSL hem de VDSL destekliyor.)

Dostum bende 1 hafta önce geçiş yaptım Türk Telekom'dan. Altyapım destekliyordu ilk başta bana ADSL hizmet verdiler talepte bulundum 2 gün içinde hattımı VDSL olarak güncellediler. Şuan 34 MBPS download 3 MBPS upload alıyorum. Memnun musun diye sorarsan o fiyata alınabilecek en iyi hız diyebilirim.

Geçin hocam. Türknet de olur Netspeed de olur. Bu firmaları destekliyorum. Türk Telekom, Superonline gibi firmalara bırakmayalım ortalığı.

TürkNet'e geçebilirsiniz, ben geçtim memnunum. "VDSL hizmet almak istiyorum ama şuan hattım ADSL" derseniz yardımcı olurlar. İsterseniz davet yollayabilirim, ilk ay ücretsiz kullanırsınız?

davet kodum ile üye olursan ikimizde 1er ay bedava kullanım hakkı kazanabiliriz. 1 ay bedava iyi bence

-
*ayrıca abonelik sözleşmeni kargo ile göndermelisin
*teknik destek ihtiyacın oldugunda aramayacak online işlemler panelinden yazılı olarak direk tekniğe bildiriyorsun
*hız olarak 100mbite kadar deniyor 80mbit görüyorum 2mbit upload genelde oluyor
8023909151.png

modemi sormussun modemin vdsl destekliyorsa türknetin bilgilerini girmen yeterli olucaktır. çalışır

taahhüt aktivasyon gibi ekstra ücret yok. ilk ay yada bu ay fatura cıkmaz gelecek ay 2 aylık fatura cıkar. 3.cü ayda ücretsiz hakkını kullanırsın

Son düzenleme:
@Silinen üye Bir şey merak ediyorum da, neden bu kadar FanBoy'luk yapıyorsunuz? Her TurkNet konusunun altına hiç bir neden vermeden "Netspeed'e bakın" gibi yorumlar attığınızı cidden anlamıyorum.
Yaptığım fanboyluk değil ilk önce orada anlaşalım. Birkaç senedir Türknet ile yüzlerce şikayet okudum, sadece bu forumda kaç tane denk geldi. İki firmayı kıyaslamak gerekirse NetSpeed, daha iyi isterseniz bununla ilgili konu açabilirsiniz o zaman gerçekleri görmüş olursunuz.

@Silinen üye Benim demek istediğimi anlamamışsınız, ben dedim ki
hiç bir neden vermeden "Netspeed'e bakın" gibi yorumlar attığınızı cidden anlamıyorum.
yani demem o ki önerebilirsiniz fakat, önerirken iki firma arasında onda olup diğerinde olmayan özellikleri de sayarsanız geçmek isteyen arkadaş "bunda bu varmış diğerinde yokmuş, buna geçersem diğerinden daha az sorun yaşarım" gibi varsayımlar yaparak daha iyi bir seçim yapabilir. Sadece bunu belirtmek istedim, yoksa ben de Netspeed karşıtı veya herhangi bir ISS karşıtı değilim. Umarım kendimi anlatabilmişimdir.

Geri
Yukarı