Türknet'e Geçmek Mantıklı mı?

whywouldnt?

Hectopat
Yer
Linkin Park
Bu durumda Türknet'e geçmek mantıksız olur, değil mi? 14 Mbps için 65TL verilir mi?
1534422900478.png

Yapacağın son hareket olsun. 6 aydır çalışmayan internetin faturasını ödüyoruz ve halen iptal edemiyoruz. Türk.net'i ararken duyacağın tek insan sesi bağlatma aşamasında gerçekleşir. Ondan sonra sana yardım edecek hiç kimse kalmaz ve ölene kadar faturasını ödersin.

Bunu hep diyorum. Altyapınız iyi değilse sizin için en uygun seçenek Türk Telekom. Ancak altyapınız iyiyse sonuna kadar kullanmak için Türknet veya Netspeed.

Benim altyapım 50Mbps Türknet kullanıyorum Bir yıldır bir sorunla karşılaşmadım. Çağrı merkezini arama gereğide duymadım.

Bunu hep diyorum. Altyapınız iyi değilse sizin için en uygun seçenek Türk Telekom. Ancak altyapınız iyiyse sonuna kadar kullanmak için Türknet veya Netspeed.

Benim altyapım 50Mbps Türknet kullanıyorum Bir yıldır bir sorunla karşılaşmadım. Çağrı merkezini arama gereğide duymadım.
Çağrı merkezini araman gerektiğinde yada iptal etmeye kalktığında ne kadar mağdur bırakacaklarını bir bilsen... :)

Çağrı merkezini araman gerektiğinde yada iptal etmeye kalktığında ne kadar mağdur bırakacaklarını bir bilsen... :)

Sıkıntı değil. İptal için dilekçemi gönderdikten sonra 1 hafta içinde iptal etmekle yükümlüler. Diğer türlü birkaç referansım var. Tickete ne yazdıysam 2-3 saate cevap geldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı