Turkcell mi Vodafone mu?

Hocam @Troll Face tam olarak neye güldüğünüzü merak ettim.

Vodafone bana kalırsan çöp bir firma. Köye gidiyorum çekmiyor veya ani kesintiler oluyor. Seneler önce Turkcell'e geçtik ailecek. Müşteri memnuniyetini önemsiyor. Vodafone bizim milletimizin beleşçiliğinden faydalanıp kalitesiz bir hizmeti makul fiyatlara satıyormuş gibi gösteren bir firma. Hala fiyatı uygun diye bu hattı kullanarak gereksiz övgülerle öven insanlara beleşçi gözüyle bakıyorum.

Vodafone bana kalırsan çöp bir firma. Köye gidiyorum çekmiyor veya ani kesintiler oluyor. Seneler önce Turkcell'e geçtik ailecek. Müşteri memnuniyetini önemsiyor. Vodafone bizim milletimizin beleşçiliğinden faydalanıp kalitesiz bir hizmeti makul fiyatlara satıyormuş gibi gösteren bir firma. Hala fiyatı uygun diye bu hattı kullanarak gereksiz övgülerle öven insanlara beleşçi gözüyle bakıyorum.
Bu kriterlerin bulunduğunuz bölgeye göre değişebileceğini düşünmeden insanları yargılayan kişilere cahil gözüyle bakıyorum. Saygılar. (Örneğin yaşadığım mahalle itibariyle hiçbir yerde Türkcell çekmiyor, fakat Vodafone internette 20+ hız değeri sağlarken konuşma konusunda bir eksikliğini hiç görmedim.)

Bu kriterlerin bulunduğunuz bölgeye göre değişebileceğini düşünmeden insanları yargılayan kişilere cahil gözüyle bakıyorum. Saygılar. (örneğin yaşadığım mahalle itibarıyla hiçbir yerde Turkcell çekmiyor, fakat Vodafone internette 20+ hız değeri sağlarken konuşma konusunda bir eksikliğini hiç görmedim.)

Hocam bende Eskişehir'de yaşadığım için söyledim.

Geri
Yukarı