Turkcell Superbox Hızı

Mert096

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Turkcell Superbox'a bir bakayım dedim ve 129 TL'ye sınırsız internet yazıyordu. Aşağıda 10 Mbps'ye kadar yazıyor fakat onun altında 375Mbps'ye kadar destekler diyor. Ben Superbox alsam 129 TL'ye sadece 10Mbps mi kullanabileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
bulunduğun yerde alt yapı yok ise ve indirme upload işlemi yapmıyor isen al günlük kullanım amaçlı ama işlerin yoğun download ve upload yapıyorsan gir millenicom 50 100mbit arası bir paket seç tahaatsüz kullan ben 100mbit kullanıyorum 99.99₺ ödüyorum 100₺ diyeceksin yani :)

Öncelikle alan arkadaşlar yada alıcak arkadaşlar bununla oyun oynamayı düşünmesinler, heleki fps oyunlarını sakın düşünmeyin. Aldığınız fiyata verilen hız kablosuz olarak gayet güzel fakat hız stabil olmadığı için online oyunlarda ping/ms dalgalanmaları yaşarsınız. Bunu kullanan kişiler yayın yapan zaten yayın yapanlar çift hat kullanır 1 tane sabit hat 1 de yayın için bu ürünü alırlar ve yayını superbox'dan verirler. 7 mbps sabit internet hattı oyun oynayanlar için bundan kat ve kat daha kaliteli'dir.

Sinir hastası olmak istiyorsanız Superbox alın. Adamlardaki mantık şu; bu kişide zaten altyapı yok, ben bunlara 130 lira kitlerim, en çöp internete mahkum ederim. 600k ping gördü bu gözler, aman deyim çok acilse almayın.

Merhaba bende superbox sınırsız 10mbs 129 tl paketi kullanıyorum paketi aldığım ilk gün hız 10mbs idi ama gün geçtikçe hızı artıyordu paketi alalı yaklaşık 1 hafta oldu speedtest yaptım.Download 98mps upload 20mbs baya iyi eski paketim superonline 80 tl idi ve hızı download 5mbs upload 0.60mbs çok kötüydü superbox diye bir paket duydum aldım ve su anda çok memnunum daha fatura gelmedi duyduğuma göre 1.fatura 200tl imiş kurulum olduğu için doğrumu acaba

129 TL diyorlar fakat bana gelen fatura 140 TL altına hiç inmedi. Kapatacağım dediğimde 800 TL cayma bedeli, modem ücreti, aktivasyon ve kurulum dahil bütün ücretleri ödemeniz gerekiyor. 1 hafta önce bölgemde altyapı iyileştirmeleri yapıldı ve bende gittim Milenicom'dan 85 TL'ye 32 Mbit VDSL internet aldım. Adamlar 32 Mbit'in ne altına çıkıyor ne üstüne. Herşey stabil ve en küçük kusur yok. Çok çok mecbur olmadığınız sürece süperbox gibi bir saçmalığa 140 TL ödemeyin. Bu arada süperbox aldığınızda öyle VPN falan kullanmak yok. Turkcell alayını banlamış. Opera ile arada sırada düzgün girilebiliyor. 140 TL verip kısıtlanmış garip bir internet kullanmak istiyorsan alabilirsin. Gönderdikleri modemler kronik hatalı. Bunu kendi müşteri hizmetleri söyledi. Yazılımsal sorunlar var giderilmeye çalışılıyor falan filan. Milenicom'a 85 TL'yi helal ederek öderken, kullanmadığım süperbox internetin de 140 TL faturasını daha 8 ay ödemek zorundayım. Turkcell'in yanından geçmem daha.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı